Erkan Yıldız’dan kongre eleştirisi

İYİ Parti Çorum Merkez İlçe Başkanı Erkan Yıldız, esnafın pandemi kısıtlamaları nedeniyle iş yapamaz hale geldiğini, batağa sürüklendiğini ve evine ekmek götüremediği için bunalım yaşadığını, buna rağmen AKP’nin Türkiye’nin dört bir yanından gelen katılımcılarla salonu hınca hınç doldurup kongre yaptığını belirerek, kongre sonrası masum insanlara virüs bulaşması halinde bunun vebalinin AKP’ye ait olacağını açıkladı.

Güncel 25.03.2021, 22:35
57
Erkan Yıldız’dan kongre eleştirisi

Sosyal mesafe ve maske kurallarına uyulmadan, salonda lebaleb kongre yapıldığının altını çizen Erkan Yıldız, AKP’nin bu durumunu esnafa şikayet etti.
Erkan Yıldız, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ise şu ifadelere yer verdi: “Sizleri “namusumla iflas ettim” diyen, işyerlerini kapattığınız esnafa şikayet ediyoruz. Sabah çocuğuna harçlık bırakamayan kahveci esnafına, Bağ-Kur, SSK primlerini ödeyemeyen lokantacı esnafına şikayet ediyoruz. Günlerce evlatlarından ayrı kalan, her gün ölüm korkusuyla görevini yapan sağlık görevlilerine şikayet ediyoruz.  AKP’ye her yol mübah… Yazık ki yazık. Toyunuz hayırlı olsun diliyorum ama şunu unutmayın ki sizin sorumsuz davranışınız yüzünden günahsız bir kula hastalık bulaşırsa vebalini yüce Mevlam inanın sizden sorar.” 
(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
az bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@