“Engelliler için yaptığımız çalışmalar bizim işimizin bereketi”

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, “Engelliler, kadınlar ve çocuklar için yaptığımız hizmetler bizim işimizin bereketi oluyor. Onlar için yeni projeler oluştururken, harcama yaparken az çok diye bakmıyoruz. Bu işleri kendinize dert edinirseniz, güzel sonuçlar ortaya çıkıyor” şeklinde konuştu.

Güncel 27.12.2014, 01:47 27.12.2014, 00:48
1102
“Engelliler için yaptığımız çalışmalar bizim işimizin bereketi”
Zihinsel Özürlüler Federasyonu Genel Başkanı Aynur Dankaz, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaret etti. Çorum Belediyesi’nin engellilere yönelik çalışmaları nedeniyle teşekkür ziyaretinde bulunan Federasyon Başkanı Dankaz, Belediye’nin engellilere yönelik çalışmalarını yakından takip ettiklerini söyledi.
Zihinsel Özürlüler Federasyonu Çorum Temsilcisi Neslihan Hüsüllüoğulları’nın da katıldığı ziyarette Genel Başkan Aynur Dankaz, Başkan Külcü'ye plaket verdi. 52 şubesi ile Türkiye'nin en büyük federasyonlarından birisi olduklarının altını çizen Dankaz, “Genel Başkan ve iki tane engelli çocuğu bulunan bir anne olarak duyarlılığınız ve özürlülerin hayatına dokunduğunuz için sizlere Ankara'dan teşekkür etmeye geldik. Engellilere yönelik yaptığınız çalışmalar ve samimiyetiniz için şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.
Federasyonu’nun Çorum Temsilcisi Neslihan Hüsüllüoğulları ise ziyarette yaptığı konuşmada hem Başkan Külcü’nün hem de eşi Hatice Külcü’nün engelliler için ailecek büyük özveri ile çalıştığını söyledi. Çorum Belediyesi Engelli Eğitim Merkezi'nin önemli bir işlevi yerine getirdiğini ifade eden Hüsüllüoğulları, “Bu merkez görüntüsü ile de adeta bir sanat merkezi. Bu merkez tüm illere örnek olur” şeklinde konuştu.
Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek,“Engelliler, kadınlar ve çocuklar için yaptığımız hizmetler bizim işimizin bereketi oluyor. Onlar için yeni projeler oluştururken, harcama yaparken az çok diye bakmıyoruz. Bu işleri kendinize dert edinirseniz, güzel sonuçlar ortaya çıkıyor” dedi.
Engelli Eğitim Merkezi’nden sonra Çorum Belediyesi’nin özel bir engelli okulu yaptıracağını hatırlatan Külcü, “Bugün arkadaşlar belirlenen arsalara bakacak. İnşallah yakın bir zamanda çalışmalar başlayacak” ifadelerini kullandı.
(ÇORUM HABER)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
19°
az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 19 Eylül 2020
İmsak 04:53
Güneş 06:18
Öğle 12:39
İkindi 16:06
Akşam 18:50
Yatsı 20:10

Gelişmelerden Haberdar Olun

@