"Engelli kardeşlerimizin gören gözü, işiten kulağı, tutan eli olacağız"

Beyazay Derneği Başkanı Dr. Neslihan Hüslüoğulları AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ’ı ziyaret etti. 

Güncel 21.12.2016, 12:50 21.12.2016, 12:53
653
"Engelli kardeşlerimizin gören gözü, işiten kulağı, tutan eli olacağız"

Başkan Yardımcısı Hasan Algül, Engelli Koordinasyonu Başkanı Saliha Köklükaya ve üyeleri de hazır bulunduğu ziyarette Çorum’da engelli bireyler için yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Hüslüoğulları, “Sivil toplum kuruluşları ve Çorum Belediyesinin her zaman yanlarında yer aldıklarını; her türlü maddi ve manevi destekte bulunduklarını” ifade etti.
Bir süre önce düzenledikleri doğa yürüyüşü etkinliğinden üyelerinin manevi olarak memnuniyet duyduklarını ve bu etkinliklerin süreklilik arz etmesi gerektiği konusunda hem fikir olduklarını kaydeden Hüslüoğulları, buna benzer etkinliklerde partimiz engelli koordinasyon merkezini de yanlarında görmekten mutluluk duyacaklarını belirtti.
İl Başkanı Karadağ ise, “Bu konuyla ilgili istişare yaparak nasıl ve ne şekilde desteğimizin olacağını görüşerek yanınızda olacağız.” dedi.
Engelli vatandaşlarımızın yaşadıkları sorunların sadece engellilerin değil, ailelerinin, çevrelerinin, toplumun, bizlerin ve kısacası tüm insanların ortak sorunu olarak kabul ettiklerini kaydeden Karadağ, "Hergün engellilerimizle beraberiz, onların her türlü sorunlarıyla hemhal oluyoruz. Engelli kardeşlerimizin gören gözü, işiten kulağı, tutan eli olmaya devam edeceğiz. Başbakanımızın da belirttiği gibi AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” felsefesini düstur edindik. Buna uygun olarak kurulan engelli koordinasyon merkezi ile engellilerle bir arada olduklarını, engelli engelsiz, biz birlikte Türkiyeyiz. Engel aslında zihinlerde, zihinlerdeki engeli ortadan kaldırırsak diğer engellerin önemi kalmaz" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@