Cumhurbaşkanı Erdoğan Ahlatcı Ailesi ile…

Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı’nın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la sık sık görüşme ve yurtdışı gezilerine katılma şansına sahip olan ender işadamlarından biri olduğu herkesçe biliniyor. Ahlatcı, çeşitli ortamlarda ve özellikle Çorum’a gelişlerinde, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı eşi Sibel Ahlatcı, kızı Yağmur Ahlatcı Yiğittaşçı, oğulları Ahmet Emin ve Ateş Ahlatcı ile birlikte karşılıyor. Dolayısıyla Erdoğan, Ahlatcı Ailesi’ni yakından tanıyor.

Güncel 14.02.2019, 20:06
11762
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ahlatcı Ailesi ile…

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu anda Ak Parti Çorum İl Başkanı olan Ahmet Ahlatcı’nın yeğeni Avukat Yusuf Ahlatcı’yı da iyi tanıyor. Nitekim, Av. Mehmet Karadağ’ın istifası ile boşalan İl Başkanlığı’na, Karadağ’ın Yardımcısı Yusuf Ahlatcı’yı atamakta tereddüt etmedi. Yusuf Ahlatcı da, ilk günden itibaren, Çorum adına üstlendiği sorumluluğun gereğini yerine getirmeye ve Çorum’un sorunlarını, taleplerini, beklentilerini devletin zirvesine taşımaya başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 12 Şubat Salı günü Çorum’a gelişinde de, kendisini karşılayanlar arasında Ahlatcı Ailesi ön sıralarda yer aldı. Erdoğan, başta Ahmet Ahlatcı ve İl Başkanı Yusuf Ahlatcı olmak üzere, Ahlatcı Ailesi’nin tüm bireyleriyle yakından ilgilendi, hal-hatır sordu. Bu arada Ahmet Ahlatcı, Cumhurbaşkanı ile Çorum’un sorunlarına ilişkin kısa bir görüşme fırsatını da buldu.


Ahmet Ahlatcı ve eşi Sibel Ahlatcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a “hoşgeldiniz” derlerken…

Yağmur Ahlatcı Yiğittaşçı…

Ahmet Emin Ahlatcı ve Ateş Ahlatcı…

Ak Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı ve eşi Meral Ahlatcı…

Yusuf Ahlatcı, eşi Meral Ahlatcı ve oğlu Mehmet Onur Ahlatcı…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşılayanlar arasında, Geçen Dönem Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Cearitoğlu Kurt ile Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanı Meryem Demir de vardı.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
18°
parçalı az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 01 Ekim 2020
İmsak 05:06
Güneş 06:30
Öğle 12:35
İkindi 15:52
Akşam 18:30
Yatsı 19:48

Gelişmelerden Haberdar Olun

@