“Çorum zenginliği hak ediyor”

Vali Necmettin Kılıç, Çorum’da iktidarı ve muhalefeti ile muhteşem bir uyum olduğunu belirterek, el atılan projelerin kısa sürede sonuca bağlandığını ifade etti.

Güncel 24.11.2016, 23:43 25.11.2016, 02:56
505
“Çorum zenginliği hak ediyor”

“Neyi düşünüyor nasıl bir hayır düşünüyorsak milletvekillerimizle paylaşıyoruz ardından ses geliyor takip ediliyor makamlara iletiliyor sonuçlanıyor ve dönüşü oluyor” diyen Vali Kılıç, İŞKUR binası ile ilgili iki ay önce çalışmaya başladıklarını ve milletvekillerinin de desteği ile sonucun kısa sürede alındığını anlattı.  Kılıç, “Niğde’de TOKİ’den bir arsa alabilmek için 3 yıl uğraştım ne kavgalar verdim. İŞKUR için TOKİ’ye tahsisli bir yeri önerdik milletvekillerimiz 2 ayda alın tapuyu dedi teşekkür ediyorum”  dedi.

15 Temmuz sonrasında 4 milletvekili ile birlikte bütün ilçelerde Türkiye Cumhuriyetinin bekası için birlikte mitingler yaptıklarını anlatan Vali Kılıç, bunu yapabilen il sayısının bir elin parmaklarını geçmediğini kaydetti. “Bu il yarınlarda zenginliği hak ediyor” diyen Vali Necmettin Kılıç, “İnanıyorum ki bu ilin üzerine bereket, iyilik sağanak sağanak yağacaktır. Bu ilde bir vizyon belirledik. Çorum bir tarım ilidir, sanayi ilidir, turizm ilidir üç başlıkta da çok iyi yerlere geleceğiz. Strateji belirledik ve bunlar bir projede kalmayacak. Tarımda da gayretlerimiz olacak sulanabilir alanların artırılması bitki renklerindeki değişiklik, tarımsal işletmelerdeki kapasite artırımı hayvancılıktaki gelişmeler seri olarak inşa edilecek. Türkiye’ye güvenin devletimize güvenin. 15 Temmuz bir milattır bundan sonra bu ülkede bizi yere serebilecek bir sıkıntı olmayacak. Yakın zamanda dünya semalarına bir yıldız gibi doğacağız” dedi.

(Erkan BAYATLI)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
13°
parçalı az bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@