ÇORUM HABER’İN 34. YILI KUTLAMALARI

Güncel 19.09.2018, 22:30
1238
ÇORUM HABER’İN 34. YILI KUTLAMALARI
 • Kenan DALGIÇ
 • Ahmet ERTEKİN (Emekli Kültür Müdürü)
 • İsmet TANDOĞAN (Antalya ÇEKVA Kurucu Başkanı)
 • Haluk AŞKIN
 • Kadir BUĞDAY (Emekli öğretmen-KARGI)
 • Kenan MALATYALI (TSE ve Çorum TSO eski Başkanı)
 • Recep ÇELEBİOĞLU
 • İlhan ŞAMLI
 • Mustafa ÇİMEN (DSİ eski Müdürü)
 • Cemal ERSOY
 • Uğur ÖLÇER
 • Ayla KÜÇÜKER (Eray Eczanesi)

Mustafa Köse’nin kutlama mesajı

Çorum Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Odası Başkanı Mustafa Köse, gazetemizin 34. kuruluş yıldönümünü kutladı.

Köse, mesajında şöyle dedi:

“Düşünce ve ifade özgürlüğünün en etkili aracı durumunda bulunan basın, demokrasimizin vazgeçilmez en önemli kurumlarından biridir. Bu görevi layıkıyla yerine getiren kuruluşunuzun kuruluş yıldönümünü kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” (Haber Merkezi)

Salihli Kaymakamı Levent Kılıç kutladı

Çorlu Kaymakamlığı’ndan Salihli Kaymakamlığı’na atanan hemşehrimiz Levent Kılıç, dün gazetemizi ziyaret ederek, Genel Müdürümüz Mehmet Yolyapar’ın meslekte 49. yılını ve ÇORUM HABER’in 34. yılını kutladı. (Volkan SINAYUÇ)

Ayvazoğlu başarı diledi

CHP Çorum eski Milletvekili Feridun Ayvazoğlu, ÇORUM HABER’in 34. yılını ve dostu Mehmet Yolyapar’ın meslekte 49. yılını kutladı. Ayvazoğlu’nun ziyaretine, kardeşi Yalçın Ayvazoğlu da katıldı. (Erkan BAYATLI)

Başsavcı Ağca’ya kutlama

Genel Müdürümüz Mehmet Yolyapar, Adliye Muhabirimiz Yusuf Çınar ile birlikte dün Çorum Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca’yı ziyaret ederek kutladı ve başarı dileklerini iletti. Ziyaret sırasında, Cumhuriyet Savcısı Edip Özgül de bulundu. (Haber Merkezi)
 

Eğitim-Sen’den kutlama

Eğitim-Sen Çorum Şube Başkanı Mustafa Gül ile yöneticiler Ali Ekber Beyaz ve Hıdır Aygün, gazetemizi ziyaret ederek, ÇORUM HABER’in 34. yılını ve Genel Müdürümüz Mehmet Yolyapar’ın meslekte 49. Yılını kutladılar.

Eğitim-Sen yöneticileri, ÇORUM HABER’in tüm çalışanlarına başarı dileklerini de ifade ettiler. (Recep SERBES)

34 ve 49. yıla özel piyango

Rıfat Büfe Sahibi Rıfat Umur, ÇORUM HABER’in 34. Mehmet Yolyapar’ın da 49. yılına özel olmak üzere, 003449 numaralı Milli Piyango bileti oluşturarak Yolyapar’a armağan etti.

Rıfat Umur, piyango bileti dışında, hediye Süper Loto, Şans Topu ve Sayısal Loto kuponlarını da Mehmet Yolyapar’a sundu. (Recep SERBES)

Yahya’dan nazar boncuğu

TV ekranlarında katıldığı yarışmalardan tanınan Çorumlu müzisyen Yahya Çakıcı, ÇORUM HABER’in 34. ve Genel Müdürümüz Mehmet Yolyapar’ın 49. yılı nedeniyle güzel bir jest yaptı.

Yahya Çakıcı, meslek yaşamında 49. yılına giren Çorum’un duayen gazetecisi Mehmet Yolyapar’a nazar boncuğu takarken, ÇORUM HABER’in yayın hayatında 34. yılını da bir pastayla kutladı.

Pasta kesimine arkadaşlarımız Selda Fındık ve Aliye Öncel de katıldı. (Volkan SINAYUÇ)

Tahsin Şahin’in başarı dilekleri

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, dün gazetemizi ziyaret ederek Genel Müdürümüz Mehmet Yolyapar’ın meslekte 49. yılına girişini kutladı.
Tahsin Şahin, yayın hayatında 34. yılına giren ÇORUM HABER’in tüm çalışanlarına da başarı dileklerini iletti. (Erkan BAYATLI)

Şükrü Günaydın kutladı

MHP eski İl Başkanı, eczacı Şükrü Günaydın, gazetemizin 34.yılına, Genel Müdürümüz Mehmet Yolyapar’ın da meslek hayatında 49. yılına girişini kutladı.

Şükrü Günaydın, gazetemizi ziyaretinde tüm çalışanlarımıza başarı dileklerini de ifade etti. (Recep SERBES)

Emekliler Derneği yönetimi kutlama ziyaretinde bulundu


Türkiye Emekliler Derneği Çorum Şube Başkanı Hıdır Kınıklı, Başkan Yardımcısı Rafet Kaymazlı ve Mali Sekreter İrfan Delibaş, dün gazetemizi ziyaret ederek, ÇORUM HABER’in yayın hayatında 34. yılını ve duayen gazeteci Mehmet Yolyapar’ın meslek yaşamında 49.yılını kutladılar. (Taner ŞİMŞEK)

Deli Memed unutmadı

“Meşhur Köfteci Deli Memed” namıyla tanınan Mehmet Coşkun, gazetemizi ziyaret ederek, ÇORUM HABER’in Kurucusu, Başyazarı ve Şirket Genel Müdürü Mehmet Yolyapar’ın şahsında tüm gazete çalışanlarını kutladı, başarılarının devamını diledi. (Erkan BAYATLI)

Çırakoğlu ve Özkarslı’nın başarı dileği

Çorumlu işadamlarından Erman Çırakoğlu ve Kemal Özkarslı, ÇORUM HABER’in 34. yılını ve Mehmet Yolyapar’ın meslek yaşamında 49. yılını kutlamak üzere dün gazetemizi ziyaret ettiler. (Taner ŞİMŞEK)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
23°
az bulutlu
banner303
Namaz Vakti 27 Eylül 2020
İmsak 05:02
Güneş 06:26
Öğle 12:36
İkindi 15:57
Akşam 18:37
Yatsı 19:55

Gelişmelerden Haberdar Olun

@