Çorum Fen Lisesi Aile Birliği yemekte buluştu

Çorum Fen Lisesi Okul Aile Birliği üyelerinin organize ettiği yemek, tüm idareci, öğretmen, memur ve diğer çalışanları bir araya getirdi.

Güncel 31.01.2014, 23:46 31.01.2014, 23:47
805
Çorum Fen Lisesi Aile Birliği yemekte buluştu
Fen Lisesi’nde dört yıl üst üste okul aile birliği başkanlığı yapan Canan Altaş’ın onur konuğu olduğu yemeğe, Okul Müdürü Süleyman Atcıoğlu, Okul Aile Birliği Başkanı Yusuf Taşdan ile eski ve yeni üyeleri, Nedim Ardıç, Mustafa Kaleycik, Zeki Akgöz, Çorum Fen Lisesi Okul İdari Yönetimi, öğretmenler, çalışanlar ve eşleri katıldı.
Yemek nedeniyle Okul Aile Birliği Yönetimine teşekkür eden Okul Müdürü Süleyman Atcıoğlu, yemeği tertip eden yönetim kurulu üyeleri ile yemeğe katılan herkese teşekkür ederek, “Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz yemeğin devamlı hale gelip yelecek yıllarda da gelenekselleşmesini ümit ediyorum. Bugün okulumuzda beklenen belki de özlenen okul ile aile birlikteliğinin resmini çekiyoruz. Bu birlikteliğimiz olduğu müddetçe huzur, mutluluk ve başarı da birlikte gelecektir. Okulumuzda pek çok şey değişti. Fiziki anlamda önemli bir eksikliğimiz bulunmamaktadır” dedi.
Çorum Fen Lisesi’nin Çorum’da kendini kanıtladığını belirten Atcıoğlu, “Elde edilen bu kazanımlar yanında eğitimde de göstereceğimiz başarılar ile okulumuz, kendisini ülke genelinde kanıtlamış olacaktır” diyerek, bu kazanımlar için Okul Aile Birliğine, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.
Okul Aile Birliği Başkanı Yusuf Taşdan ise, yemeğe katılan herkese teşekkür etti.
Okul Aile Birliği eski Başkanı Canan Altaş’ın da yaptığı teşekkür konuşmasının ardından Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kaleycik, “bugün zaman ayırarak yemeğimize katılan herkese teşekkür ediyorum. Burada dersleri konuşmayacağız. Okulun ihtiyaçları, sizlerin taleplerinizi konuşacak, nasıl ilerleyeceğimizi belirteceğiz” şeklinde konuştu.
Öğretmenlere de bizzat söz verilerek duygu düşünce ve taleplerinin dinlendiği yemekte okulun bütün paydaşları birbirleriyle sohbet etme fırsatı buldular, eğlenceli hoşça bir vakit geçirdi, Yemeğin ardından Okul Müdürü Süleyman Atcıoğlu ve Okul Aile Birliği Başkanı Yusuf Taşdan ve yönetim kurulu üyeleri, yemeğe katılan idareci, öğretmen, çalışanlar ile eşlerini tek tek kutladı. (Hüseyin Gazi KOLAÇ)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
az bulutlu
banner133
Namaz Vakti 31 Mayıs 2020
İmsak 03:12
Güneş 05:05
Öğle 12:43
İkindi 16:41
Akşam 20:11
Yatsı 21:56
banner303
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@