Çorum'dan kısa kısa...

Güncel 15.03.2019, 20:28
251
Çorum'dan kısa kısa...

DÜŞEREK YARALANDILAR

Çorum’da çok sayıda kişi düşerek yaralandı.

Alınan bilgiye göre Mecitözü Hisarkavak Köyü’nden F.A (75) isimli yaşlı kadın evinde yaklaşık 1 metre yüksekliğindeki merdivenden düşerek hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı sevk edildiği Mecitözü Devlet Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip, ileri tetkik ve tedavi için Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

Çorum’un Uğurludağ İlçesi Resuloğlu Köyü’nden İ.Ç (66) isimli kişi de kndisine ait arazide traktörün kasasında gübre çuvallarıyla uğraştığı sırada dengesini kaybederek toprak zemine düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı Kızılırmak Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Alaca’nın Yıldızhan Mahallesi’nde S.D isimli kişi güvercin beslemek için çıktığı evinin çatısından merdivenle inerken düştü. Hayati tehlikesi bulunan yaralı Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilerek tedavi altına alındı.

ALTI KİŞİ ZEHİRLENDİ

Çorum’da 6 kişi değişik nedenlerden dolayı zehirlendi.

Alınan bilgiye göre Çorum merkez Salur Köyü’nde ikamet eden K.S (51), N.S (21) M.S (3) isimli kadınlar ile M.S (25) isimli erkek evde uyudukları sırada sobadan sızan karbondioksit gazından dolayı zehirlenmeleri neticesinde İskilip Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındılar. Zehirlendikleri belirlenen kişilerin hayati bir tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

Osmancık Koyunbaba Mahallesi’nde ise B.K. isimli kişi sahte içki içmesinden dolayı zehirlenerek ilk müdahalenin ardından Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilerek tedavisine başlandığı öğrenildi. Alaca Onbaşılar Köyü’nde ise A.K (48) isimli kişi kendisine ait araziye tarım ilacı attığı sırada, ilacın yüzüne gelmesi sonucu hayati tehlikesi olacak şekilde zehirlenerek olay yerindeki ilk müdahalenin ardından Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sevk edildi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
hafif yağmur
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@