Çorum'dan kısa kısa...

Çorum'dan kısa kısa...

04 Şubat 2019 Pazartesi 21:55
Çorum'dan kısa kısa...

CENAZEDE TELEFON KAYBOLDU

Çorum’da bir kişi katıldığı cenazede telefonunun kaybolması üzerine Jandarma’ya başvurdu.

Alınan bilgiye göre Ankara ilinden Sungurlu’nun Tokullu Köyü’ne cenaze için gelen C.E.K (16) isimli genç cenaze defin işlemleri sırasında kendisine ait cep telefonunu kaybettiğini beyanla müracaatta bulundu.

Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile soruşturma başlatıldı.

OTOMOBİL TAKLA ATTI

Çorum’un Alaca İlçesi’nde bir otomobil takla attı.

Alınan bilgiye göre Alaca Çopraşık mevkiinden Tokat’ın Zile ilçesi istikametine seyir halinde bulunan M.Ö (27) isimli kişinin sevk ve idaresindeki otomobil dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu takla attı. Kazada araç sürücüsü ile araçta yolcu olarak bulunan K.T. (24) ve F.V. (62) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı.

Alaca Devlet Hastanesi’ne sevk edilen yaralılar tedavilerinin ardından taburcu edilirken, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile soruşturma başlatıldı.

MENFEZ BETONA ÇARPTI

Çorum’da bir otomobil seyir halinde iken menfez betona çarparak kaza yaptı.

Alınan bilgiye göre Osmancık – Çorum Karayolu Güvercinlik Köyü mevkiinde yaşanan olayda F.E (43) isimli kadının yönetimindeki araç seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sağ tarafında bulunan menfez betona çarptı.

Kazada araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan N.E (22) Osmancık Devlet Hastanesi’ndeki ilk müdahalenin ardından ileri tetkik ve tedavi için Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile soruşturma başlatıldı.

ALACA’DAKİ KAZADA ÜÇ KİŞİ YARALANDI

Çorum’un Alaca İlçesi’nde meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre Çorum’un Alaca İlçesi istikametinden Yozgat’ın Aydıncık İlçesi istikametine seyir halinde bulunan Y.Ü (34) isimli kadının yönetimindeki araç Çopraşık Köyü mevkiinde direksiyon hakimiyetini kaybederek takla attı.

Tek taraflı trafik kazasında araç sürücüsü ile birlikte araçta yolcu olarak bulunan N.Ü. (66) ve M.Ü. (69) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanarak Alaca Devlet Hastanesi’ne kaldırılmışlardır. Yaralılar yapılan ilk tedavilerine müteakip ileri tetkik ve tedavi amacıyla Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilirken, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile soruşturma başlatıldı.

PARMAĞINI MAKİNEYE KAPTIRDI

Çorum’da bir işçi parmağını makineye kaptırarak yaralandı.

Alınan bilgiye göre Mimar Sinan Mahallesi’ndeki bir işyerinde çalışan S.K isimli kişi çalıştığı iş yerinde spiral ile çalıştığı esnada dikkatsizliği neticesinde parmağını makineye kaptırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Hayati tehlike olmayacak şekilde yaralı olan işçi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile soruşturma başlatıldı.

OTOMOBİL İLE MOTOSİKLET ÇARPIŞTI

Çorum’da bir otomobil ile motosikletin çarpışması sonucu bir kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre Gülabibey Mahallesi Cemilbey Caddesi üzerinde önceki gün öğlen saatlerinde yaşanan kazada A.C yönetimindeki otomobil ile M.M.Ö sevk ve idaresindeki motosiklet çarpıştı. Kazada motosiklet sürücüsü hayati tehlike olmayacak şekilde yaralanarak Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

KAZA YAPAN SÜRÜCÜ ALKOLLÜ ÇIKTI

Çorum’da kaza yapan bir sürücüde alkol tespit edildi.

Alınan bilgiye göre Çorum merkez Yavruturna Mahallesi’nde önceki akşam yaşanan olayda E.K sevk ve idaresindeki otomobil, D.O.M yönetimindeki motosiklet ile çarpıştı. Kaza sonrası motosiklet sürücüsü yaralanırken, yapılan alkol muayenesinde otomobil sürücüsü 0.62 promil alkollü olarak tespit edildi.

İŞ KAZASI YARALADI

Çorum’da çok sayıda işçi kazalarda yaralandı.

Alınan bilgiye göre Alaca Cumhuriyet Mahallesi’nde bir işyerinde çalışan K.S isimli kişi dikkatsizlik nedeniyle bıçakla sol el işaret parmağını keserek yaraladı.

Ulukavak Mahallesi’nde N.Ö isimli kişi işyerinde ayağının kayması sonucu düşünce kolunu tavaya çarpması sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandı. Sungurlu Hacettepe Mahallesi’nde O.C isimli kişi çalıştığı işyerinde üzerinde yürüdüğü düzeneğin üzerinden düşmesi sonucu yaralandı.

Mimar Sinan Mahallesi’nde ise M.E isimli kişi çalıştığı iş yerinde dikkatsizliği neticesinde eline demir parçası düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

(Haber Merkezi)