Çorum'dan kısa kısa...

Çorum'dan kısa kısa...

21 Ocak 2019 Pazartesi 19:28
Çorum'dan kısa kısa...

SINIFTA DÜŞTÜ

Çorum’da bir öğrenci okulun son günü sınıfta düşerek kafasını kalorifer peteğine çarparak yaralandı.

Alınan bilgiye göre Çorum’un Ortaköy İlçesi’ne bağlı Karahacip Köyü’ndeki ortaokulda okuyan M.A (13) isimli öğrenci teneffüs arasında sınıf içinde düşerek kafasını kalorifer peteğine vurdu.

Hayati tehlike olmayacak şekilde yaralanan çocuk Ortaköy Devlet Hastanesi’ndeki tedavisine müteakip taburcu olurken, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile soruşturma başlatıldı.

MANTAR ZEHİRLEDİ

Çorum’da bir kişi yediği mantardan zehirlendi.

Alınan bilgiye göre Çorum’un Dodurga İlçesi’ne bağlı Kirenci Köyü’nde ikamet eden H.T (22) isimli genç ormandan topladığı mantarları yemesi sonucu rahatsızlandı.

Kendi imkanları ile Dodurga Dodurga Devlet Hastanesi’ne müracaat eden genç yapılan tedavisinin ardından hayati tehlikesi bulunmaması nedeni ile taburcu edildi.

SİSLİ HAVADA KAZA GEÇİRDİ

Çorum’da bir sürücü sisli hava nedeniyle kaza yaptı.

Alınan bilgiye göre Çorum istikametinden Amasya istikametine seyir halinde bulunan M.K (57) yönetimindeki otomobil Elmapınar Köyü yol ayrımına döneceği esnada havanın sisli olmasının da etkisiyle karşı yönden gelen A.A (60) yönetimindeki otomobil ile çarpıştı. Kazada iki sürücü ile birlikte araçlarda yolcu olarak bulunan Z. K. (59) ve M.A (63) isimli kişiler yaralanarak Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile soruşturma başlatıldı.

ŞİZOFRENİ HASTASI KAYIPLARA KARIŞTI

Sungurlu’da yaşayan ve bir özel bakım merkezinde tedavi gören şizofreni hastası kaçarak kayıplara karıştı.

Edinilen bilgilere göre; Sungurlu’da Özel Bakım Merkezi’nde tedavisi devam eden 36 yaşındaki Ö.F.Ö. isimli şizofreni hastası adamın merkezden yaya olarak kaçtığı öğrenildi.

Hastanın gidebileceği her yer arandı ancak bulunamadı. Cumhuriyet Savcısının talimatı ile soruşturma başlatıldı.

(Haber Merkezi)