ÇOFSAD fotoğraf çekim teknikleri eğitimi başladı

Çorum Fotoğraf Sanatı Derneği (ÇOFSAD) Fotoğraf çekim teknikleri eğitim seminerlerine başladı.

Güncel 11.04.2019, 21:08
279
ÇOFSAD fotoğraf çekim teknikleri eğitimi başladı

Fotoğraf Eğitmeni Metin Kartadağ‘ın öncülüğünde ve Manchester Dil Okulları katkıları ile gerçekleşen eğitim seminerlerinin ilk dersi ve ilk uygulamalı çekimleri; Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) Cumhuriyetin ilan edildiği ilk oturumu en yaşlı üye sıfatıyla meclis başkan vekili olarak yöneten ve Cumhuriyetin ilan edildiği metni okuyan dönemin Çorum Milletvekili Abdullah İsmet Eker'in Çorum'daki çiftliği, Türkiye'nin ilk Kırsal Yaşam ve Tarım Müzesi’nde gerçekleştirildi.

ÇOFSAD Bşk. Meftun Yerli, fotoğraf çekmenin birçok kişinin yaptığı eylemlerden bir tanesi olduğunu belirterek, günlük hayatın her aşamasında herhangi bir anı ölümsüzleştirmek için çeşitli fotoğraflar çekildiğini, bu konuda atılması gereken ilk adımın fotoğrafçılık eğitimi olduğunu kaydetti.

ÇOFSAD Bşk. Meftun Yerli, fotoğraf kursları, fotoğraf sergileri, fotoğraf sunumları ve sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra fotoğraf gezilerinin de devam ettiğini, Mayıs ayının ilk haftasında Diyarbakır’ a fotoğraf gezisi düzenlediklerini dile getirdi. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
23°
hafif yağmur
banner303
Namaz Vakti 29 Eylül 2020
İmsak 05:04
Güneş 06:28
Öğle 12:36
İkindi 15:55
Akşam 18:33
Yatsı 19:52

Gelişmelerden Haberdar Olun

@