10 Mart 2014 Pazartesi 22:08
Cıdık’dan seçimlere Kırkpınar benzetmesi

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Adnan Cıdık, beraberinde SP il Başkanı Faruk Cıdık ve partililer ile birlikte Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Vedat Canbek’i ziyaret etti.

Ziyarette yaptığı konuşmada ortak paydanın Çorum olduğunu ifade eden Adnan Cıdık, amaçlarının halkın rahat ve huzur içerisinde yaşaması olduğunu ifade etti. Seçimleri Kırkpınar Meydan Güreşlerine benzettiğini ve çıkan adayların başpehlivan olmak için mücadele ettiğini anlatan Cıdık, hakemin ise Çorum halkı olduğunu vurguladı. 30 Mart tarihinde halkın kendilerini tercih etmesi durumunda Çorum’un sorunlarının çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Adnan Cıdık, Çorum’da yer altı çalışmalarında eksik olduğunun yağmurla birlikte ortaya çıktığını, bazı caddelerin ise sudan geçilmediğini kaydetti.

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Vedat Canbek de konuşmasında seçim zamanları adayların yaptıkları açıklamalarda Çorum için gerekli çalışmaların ortaya çıktığını belirterek Adnan Cıdık’a çalışmalarında başarılar diledi.
(Erkan BAYATLI)

Son Güncelleme: 10.03.2014 23:23