Çatma’dan Uslu’ya teşekkür

İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma, TBMM İdare Amiri ve AK Parti Çorum Milletvekili Salim Uslu’ya İskilip’e katkılarından dolayı teşekkür etti.

Çatma’dan Uslu’ya teşekkür

İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma, TBMM İdare Amiri ve AK Parti Çorum Milletvekili Salim Uslu’ya İskilip’e katkılarından dolayı teşekkür etti.

15 Şubat 2017 Çarşamba 20:03
Çatma’dan Uslu’ya teşekkür

İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma, Umre ziyareti sonrası Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’yu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. 

Belediye çalışmaları hakkında bilgiler verip, taleplerini de ileten Başkan Çatma, “Girişimleriniz sonucu İskilip ilçemizin tamamı Şubat 2017 tarihinde yayınlanan 2713 sayılı tebliğler dergisinde Zorunlu Hizmet Bölgesi kapsamına alınmıştır. Destek ve katkılardan dolayı teşekkür ediyorum.  Şehir Stadyumumuzun sentetik çim yapılması için girişimleriniz olmuştu sürecin tamamlanmasını bekliyoruz. İŞKUR Toplum Yararına Program kapsamında istihdam sağlayarak hizmetlerimize de büyük oranda katkı sağlıyorsunuz. Sayenizde Çorum olarak fazlasıyla destek alıyoruz. Yeni dönemde de desteğiniz bekliyoruz” dedi.

Geçtiğimiz hafta AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca Antalya’da düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısı hakkında da bilgiler veren Çatma, “Büyük övgü toplayan yöresel yemeğimiz İskilip Dolması toplantıda gündeme geldi. Yerel Yönetimler Başkanımız Erol Kaya İskilip Dolması’nın Belediye Başkanlarını da ikram edilmesini istemesi bizleri oldukça memnun etti. Mecliste girişimlerinizle yaptığımız tanıtım sonuçlarını veriyor. Teşekkür ederiz” dedi.

Uslu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilçelerin talep ve önceliklerine göre hizmet etmeye çalıştıklarını kaydetti. Bundan sonrada imkânlar ölçüsünde hizmete devam edeceklerini vurgulayan Salim Uslu, “İlçelerimizin birincil önceliklerini, ihtiyaçlarını siz yerel yöneticiler daha rahat gözlemleyebiliyor ve taleplerinizi bizlere iletiyorsunuz. Bizler de imkânları talepleriniz doğrultusunda ilimize aktarmaya çalışıyoruz. Toplum Yararına Program kapsamında Çorum’un yeni dönemde de faydalanması için gerekeni yapacağız. Şehir Stadyumu’nun Sentetik Çin yapılması için görüşmelerimizi yapıyoruz ” dedi.

Uslu ayrıca AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’yı arayarak yeni dönemde Belediye Başkanları Toplantısı’nın Çorum’da yapılması halinde İskilip Dolması ikramı yapılacağını söyledi.

Ankara Büyükşehir Genel Sekreteri hemşehrimiz Asım Balcı ile de görüşen Uslu, İskilip Belediyesi’nin taleplerini iletti. (Haber Merkezi)

banner303

banner155