Bem-Bir-Sen’den sözleşmeli personele kaynaşma yemeği

Memur-Sen Konfederasyonu'na bağlı Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Çorum Şubesi tarafından Çorum Belediyesi’nde çalışan sözleşmeli personele yemek verildi.

Güncel 01.05.2018, 01:18
454
Bem-Bir-Sen’den sözleşmeli personele kaynaşma yemeği

Çorum Belediyesi Buhara Kültür Merkezi’nde düzenlenen yemeğe Belediye Başkanı Zeki Gül, Başkan Yardımcısı Turhan Candan, Özel Kalem Müdürü İrfan Yiğit, Tesisler Müdürü Mahmut Yabacıoğlu, Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Burhan Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ve Bem-Bir- Sen üyeleri katıldı.

Yemek öncesinde konuşma yapan Başkan Zeki Gül, “İmzaladığımız Sosyal Denge Sözleşmesi ile yapabileceğimizin en iyisini yapmak için gayret ettik. Yatırım yapan, vatandaşları için hizmet üreten bir belediyeyiz. Aynı zamanda ekonomik olarak iyi bir belediyeyiz” dedi.

Şehirde çok fazla yatırımların yapıldığını ve bu yatırımların da kolay yapılmadığını belirten Gül, “Tasarruf tedbirlerini uygularken, çalışma arkadaşlarımızın emeklerinin karşılığını verme konusunda hassas davrandık. Tüm müdürlüklerimiz hemşehrilerimizle ilgili ve şehrimizle ilgili hizmetlerde üstün bir gayret gösteriyor. Son 2-3 ay içerisindeki çalışmalarınız neticesinde vatandaşlarımızın Belediyemizle ilgili olumlu düşünceleri artıyor. Bunda tüm çalışanlarımızın olduğu gibi sizin çok büyük payı var. Bütün çalışmalarımızda bir ve beraber olursak önümüzdeki hiçbir engel bizi durduramaz. Emeklerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Burhan Şahin ise kendilerine her zaman destek veren ve yanlarında olan Belediye Başkanı Zeki Gül’e teşekkür etti.

(Ömür SOYTEMİZ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 23 Kasım 2020
İmsak 06:00
Güneş 07:29
Öğle 12:32
İkindi 15:02
Akşam 17:24
Yatsı 18:48

Gelişmelerden Haberdar Olun

@