Bekir Özsaçmacı, MHP İl Başkan Adayı

Çorum Ülkü Evleri Mütevelli Heyet Başkanı Bekir Özsaçmacı, Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanlığı’na adaylığını açıkladı.

Güncel 25.12.2014, 00:51 26.12.2014, 11:39
1743
Bekir Özsaçmacı, MHP İl Başkan Adayı
Çorum Ülkü Evleri Mütevelli Heyet Başkanı Bekir Özsaçmacı, Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanlığı’na adaylığını açıkladı.
Hattuşili Otel’de düzenlediği kahvaltılı basın toplantısı ile birlikte MHP İl Başkanlığı’na aday olduğunu açıklayan Özsaçmacı’nın toplantısına çok sayıda MHP’li de katıldı. Amaçlarının Çorum’un önümüzdeki 10 yıllık süreçte geleceğinin ülkücüler tarafından şekillenmesini sağlamak olduğunu belirten Özsaçmacı, “Taviz karlığı demokratlık, teslimiyetçiliği özgürlük, pısırıklığı evrensel değerlere intibak şeklinde formüle edenler Türkiye Cumhuriyeti’ni yıkıma götürenlerdir” diyerek, amaçlarının sadece partide görev almak değil, tecrübeli ülkücülerin tecrübeleri ile genç ülkücülerin enerjisini birleştirerek bir sinerji yaratmak olduğunu dile getirdi.
Bekir Özsaçmacı, konuşmasının devamında şunları dile getirdi.
“Gönül kazanmadan, gönül fethetmeden yüksek ülkülere varılamayacağını, samimi olmadıktan sonra milli kalınamayacağını ülkücü hareketin dinamikleri ortaya koymuştur.
Herkesin köşe bucak kaçtığı, devrin hokkabazlarından menfaat umduğu bir dönemde millete dönmenin, milletle yürümenin, milletle var olmanın, milleti tanımanın önemini bizlere Milliyetçi Hareket göstermiştir.
Biliyoruz ki, Çanakkale’yi geçilmez yapan milliyetçi ruhun ayaklanışıdır.
Kutlu bir milli mücadeleyle devlet kuran, Cumhuriyet inşa eden, düşman unsurlarını vatan topraklarından temizleyen milliyetçi diriliştir.
Son yıllarda özellikle yolsuzluk, hırsızlık ve yağma düzeni haline gelen bu bozgun dönemlerinde umut fidanı diken milliyetçi nesil şerefli yaşamanın, şahsiyetle nefes almanın, kimsenin elini eteğini öpmemenin sırrını hepimize öğretti, hepimize miras bıraktı.
Bu noktadan hareketle biz de, ülkemizin gelişmesi, içinde bulunduğu sıkıntıları bertaraf etmesi için her konuda kendisini geliştirmiş, ülkücülerin ülke yönetiminde söz sahibi olacağı ortamın yaratılması için yıllar önce atılan tohumların artık başak verme vaktinin geldiğini düşünüyoruz. Bunu yapmanın yeri de siyaset sahnesidir. Nitekim bizim hareketimizin temsilcisi Milliyetçi Hareket Partisidir. Biz de yeni bir jenerasyon olarak aldığımız eğitim, kazandığımız tecrübe, bilgi ve birikimlerimizi bu hareketin başarılı olması için harcamak istiyoruz.
Tavizkarlığı demokratlık, teslimiyetçiliği özgürlük, pısırıklığı evrensel değerlere intibak şeklinde formüle edenler Türkiye Cumhuriyetini yıkıma götürenlerdir.
Bizim amacımız sadece partide görev almak değildir. Bizim amacımız Allah kısmet ederse tecrübeli ülkücü ağabeylerimizin tecrübeleri ile genç ülkücülerin enerjisini birleştirerek bir sinerji yaratmaktır. Bizim amacımız Çorum’un önümüzdeki 10 yıllık süreçte geleceğinin ülkücüler tarafından şekillenmesini sağlamaktır. Bu oluşumun altyapısı yıllardır yapılan çalışmalarla oluşturuldu ve önümüzdeki süreçte de hayata geçirilecektir.
Türk Milliyetçileri olarak 21. yüzyılın entellektüel değişiminin ve gelişiminin Çorum’da önümüzdeki yıllara damgasını vuracak bir fikir hareketini ortaya koyacağına inanıyoruz. Ülkücü hareket ülkenin geçmişi ile geleceği arasında bir köprüdür, gelecek yıllarda ülke yönetiminde söz sahibi olacak kadroların bu hareket içerisinden çıkacağını belirtmekteyiz.
Milliyetçi Hareket Partisi Çorum teşkilatının 11. olağan il kongresinde il başkanlığına aday olduğumu kamuoyuna açıklıyor tüm gönüldaşlarımızı daha da güçlü bir kutlu yürüyüş için birleşmeye davet ediyoruz.”
(Taner ŞİMŞEK)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
24°
açık
banner303
Namaz Vakti 27 Eylül 2020
İmsak 05:02
Güneş 06:26
Öğle 12:36
İkindi 15:57
Akşam 18:37
Yatsı 19:55

Gelişmelerden Haberdar Olun

@