“Beka sorunu olsaydı AK Parti 17 yıldır iktidarda olmazdı”

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Kemal Kurt ve yönetim kurulu üyeleri Yeniyol Mahallesi Muhtarı Seydi Demiray’ı ziyaret ederek mahallenin sorunlarıyla ilgili bilgi aldı.

Güncel 11.03.2019, 21:10
489
“Beka sorunu olsaydı AK Parti 17 yıldır iktidarda olmazdı”

Ziyarette ülkenin beka sorunu bulunmadığını ifade eden Kurt, “Beka sorunu olsaydı 17 yıldır Ak Parti hükümeti iktidarda olmazdı. 17 yıldır Çorum her dönem üç millet vekili çıkarıyor ve bu milletvekillerinin Çorum’a ne hizmet getirdiğini halk sormuyor. Çorum halkı olarak elimizdeki yatırımları da kaybediyoruz. Polis okulu gelecekti kaydırıldı, havaalanı yapılacaktı başka ile yapılıyor, hızlı tren geliyordu geçen dönem belediye seçimlerinde söz verilmişti nerde, bunların siyaseti yalan üzerine kurulmuş bir siyasettir. Bu seçim halkımız bunlara dersini verecektir” dedi.

BİZ HALKIN KENDİSİYİZ

Esnaf ziyaretlerini de sürdüren Kurt, Çorum esnafı tarafından verilen destek mesajlarının oldukça mutlu ettiğini, esnafın ilin kalbi olduğunu dile getirdi. Kurt “Esnafımız bizlere büyük teveccüh gösterdiler. Bizlerde onların sorunlarınızı biliyoruz ekonominin kötü gidişi en fazla esnafımızı etkiliyor biz geldiğimiz zaman esnafımızın su paralarını yarıya indireceğiz tabela vergisini kaldıracağız, esnafımıza sahip çıkacağız. Bu ili hep birlikte düzelteceğiz. Esnafımızla, çiftçimizle, işçimizle herkes el, ele vererek Çorum’u düzelteceğiz. Umuyorum ki halkımızın desteği ile 31 Mart gecesi Çorum’da yeni bir belediyecilik anlayışı başlayacak” dedi. Çorum’da 31 Mart akşamına kadar çalmadık kapı bırakmayacağını söyleyen Kemal Kurt “Bu ilde çalmadık kapı, elini sıkmadık vatandaş bırakmayacağız inşallah. Herkesi ziyaret ederek kendimizi ve projelerimizi anlatacağız. Vatandaş kendinden olan ve sorunları bilen insanların yönetmesini istiyor. Bende bu düşüncelerle bu göreve talip oldum. Allah’ın izni milletimizin desteği ile bu görevi layıkıyla yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Herkesten bana güvenmelerini istiyorum. İnşallah sizlerin bu güvenini boşa çıkarmayacağım” şeklinde konuştu.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@