Başaranhıncal Çorum’un sorunlarını vekillere iletti

Milletvekili Uslu ve Bağcı’yı ziyaret eden TSO Başkanı Başaranhıncal, özellikle Sağlık Bakanlığı yatırımlarında gaz beton tercih edilmesi, tuğla ve kiremit kullanımının engellenmesi konusundaki şikayet ve taleplerini iletti. TSO Başkanı ayrıca Salim Uslu aracılığıyla TUKDER raporunu TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve Adana Milletvekili Necdet Ünüvar’a iletti.

Güncel 09.04.2014, 22:54 09.04.2014, 22:55
729
Başaranhıncal Çorum’un sorunlarını vekillere iletti

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, Adalet ve Kalkınma Partisi Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu ile AKP Çorum Milletvekili ve TBMM Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Dr. Cahit Bağcı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal ve AKP Çorum Milletvekili Salim Uslu, iş dünyasının talep ve sorunları ile devam eden yatırımlar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

TSO Başkanı Başaranhıncal ziyarette, toprak sanayicilerinin Sağlık Bakanlığı yatırımlarında gaz beton tercih edilmesi, tuğla ve kiremit ürünlerinin kullanımının engellenmesi konusundaki şikayet ve taleplerini TBMM İdare Amiri Uslu’ya iletti.

Toprak sanayicilerinin talebini hassasiyetle değerlendiren Milletvekili Salim Uslu, konuyu Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve Adana Milletvekili Necdet Ünüvar’a ileterek, bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede Başaranhıncal, Tuğla ve Kiremit Sanayicileri Derneği (TUKDER) tarafından hazırlanan Tuğla-Kiremit Raporu’nu Milletvekili Uslu ve Ünüvar’a sundu. Necdet Ünüvar da talebin değerlendirilerek Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun bilgisine sunulacağını söyledi.

TSO Başkanı Başaranhıncal, iş dünyasının temsilcileri olarak Çorum bürokrasisi ve siyasileri ile uyumlu bir çalışma ortamına sahip olduklarını,ortak paydanın Çorum olduğuna dikkat çekerek, “İlimizin sivil toplum kuruluşları, siyasileri, bürokratları, iş dünyası olarak hep birlikte Çorum için çalışıyoruz. Milletvekillerimize vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@