Ali Özer Genç son yolculuğuna uğurlandı

Evinin banyosunda düşmesi sonucu hayatını kaybeden Çorum’un sevilen kişiliklerinden Genç Çiçekçilik Sahibi Ali Özer Genç (51) son yolculuğuna uğurlandı.

Ali Özer Genç son yolculuğuna uğurlandı

Evinin banyosunda düşmesi sonucu hayatını kaybeden Çorum’un sevilen kişiliklerinden Genç Çiçekçilik Sahibi Ali Özer Genç (51) son yolculuğuna uğurlandı.

19 Aralık 2017 Salı 23:04
Ali Özer Genç son yolculuğuna uğurlandı

Yeniyol Mahallesi Sepetçi Sokak Öncül Apartmanı’nda evinde yalnız yaşayan Ali Özer Genç’in genç yaşta kaybı tüm Çorum’u yasa boğmuştu.

İskilip kökenli olan merhum Pancar Bölge Şefi Ali Kemal Genç ile CHP eski İl Başkanı Şengül Genç’in oğlu olan Ali Özer Genç’in cenazesi saat 11.00’de hastaneden alınarak önce Ulucami’ye getirildi. Burada Öğle Namazı’na müteakip kılınan cenaze namazı sonrasında ise memleketi İskilip’e götürüldü. Genç’in Galatasaray bayrağına sarılı tabutu İskilip’te de İkindi Namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından ailesi ve sevenleri tarafından son yolculuğuna uğurlandı.

Cenazeye Çorum eski Valisi, emekli Danıştay Üyesi Hüseyin Poroy ile birlikte eski CHP Çorum Milletvekili Ali Haydar Şahin, eski CHP Çorum Milletvekili Feridun Ayvazoğlu, CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, Oğuzlar Belediye Başkanı Orhan Ateş, CHP İl Başkanı Hasan Suvacı, CHP Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender, Vatan Partisi Çorum İl Başkanı Ahmet Rasim Burhanoğlu, CHP eski İl Başkanları Gürsel Yıldırım, Osman Samsunlu, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erol Karadağ, TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fikret Tepençelik, Çorum Baro Başkanı Av. Altan Akpınar, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan vekili Recep Gür, Çorumlu oyuncu, şair-yazar, Yazılıkaya Yayın Kurulu Üyesi Ayhan Bozkurt, Belediye Meclis üyeleri, çok sayıda sanayici, işadamı ile vatandaşlar katıldı.

Öte yandan aynı cenaze namazında merhum Dökümcü Mustafa Örs’ün eşi Rıdvan ve İsmail Örs’ün anneleri Suander Örs ile İskilip Karaburun köyünden gelme merhum Hacı Ömer Durukan’ın eşi, Ahmet, Murat ve Faruk Durukan’ın anneleri Zahide Durukan’ın da cenaze namazları kılındı. Suander Örs ile Zahide Durukan, namazın ardından Ulumezar’da son yolculuğuna uğurlandı.

ÇORUM HABER merhum ve merhumelere Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diler.

(Volkan SINAYUÇ)