Akşemseddin Anadolu Lisesi’ne başarı ziyareti

İskilip İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atcıoğlu, 2020 YKS yerleştirme sonuçlarının açıklanması ile birlikte başarılı olan İskilip Akşemseddin Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Yerleştirme sırasında ilk 2000 içinde yer alan Mübarra Yalçın Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini, Ganime Kaymaz ise Eskişehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanmıştı.

Güncel 30.08.2020, 18:39
268
Akşemseddin Anadolu Lisesi’ne başarı ziyareti

Pandemi sürecinde devam eden seminer çalışmalarını inceleyen İskilip İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atcıoğlu öğretmenlerin ve idarecilerin yeni eğitim yılını kutladı. Okul ziyareti sırasında YKS sonuçlarını inceleyen Atcıoğlu, okul idaresi ve öğretmenlere teşekkür etti. Önemli olanın zirveye çıkmak değil zirvede kalmak olduğunu belirten Atcıoğlu, Covid19 salgını süresince gerek uzaktan eğitim gerekse canlı derslerle öğrencilerin takibini yapan öğretmenlere teşekkür etti.

Yeni öğretim yılında başarının artarak devam etmesi gerektiğini söyleyen Atcıoğlu yeni dönemde de her türlü olumsuzluğa rağmen öğretmen olarak her ne şartta olursa olsun fedakarca eğitime devam edilmesini vurgulayarak yılmadan ümitsizliğe kapılmadan mesleğin en iyi şekilde yerine getirilmesi gerektiğini dile getirdi. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@