Ak Parti Merkez İlçe Yönetimi belli oldu

AK Parti Çorum Merkez İlçe Teşkilatı’nda Yönetim Kurulu listesi belli oldu.

Ak Parti Merkez İlçe Yönetimi belli oldu

AK Parti Çorum Merkez İlçe Teşkilatı’nda Yönetim Kurulu listesi belli oldu.

16 Aralık 2016 Cuma 22:59
Ak Parti Merkez İlçe Yönetimi belli oldu

Göreve yeni atanan AK Parti Çorum Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, yönetim listesinin oluşturulması için bir süredir çalışmalarını sürdürüyordu.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akar, geçtiğimiz gün Ankara’ya giderek yeni Merkez İlçe Yönetim listesini Genel Merkez’in onayına sunarken, “Bizlerin en büyük kimliği AK Parti ailesi arasında yer almamızdır. Bunun dışındaki mevki ve makamlar gelip geçicidir. Görevlerimizi partimizin ilkeleri doğrultusunda en iyi şekilde sürdüreceğiz. AK Partiyi iktidara taşımak için hepiniz çok çalıştınız. Katkılarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada teşkilatımızla birlik ve beraberlik içerisinde omuz omuza partimize hizmet edeceğiz” diye konuştu.

Erhan Akar başkanlığındaki AK Parti Çorum Merkez İlçe Yönetim Kurulu’nda ise şu isimler yer alıyor:

“Erhan Akar, Abdulkadir Karakuş, Ahmet Balaban, Ali Demir, Arslan Kiril, Ayhan Hallı, Bünyamin Kılıç, Emin Torun, Ertuğrul Eren, Fatma Biçer, Gülbahar Keleş, H.Samet Cinkaya, Hüseyin Uysal, İdris Kesgin, İbrahim Çelenk, Levent Batman, M.Durak Çelik, Mehmet Satıcı, Meliha Özeşme, Muharrem Eker, Mustafa Doğan, Nuran Gökhan, Ömer Özoğlu, Saffet Karakuş, Selim Sayan, Suat Aydoğan, Şenay Sarıtaş, Şeref Yalvaçer, Şevket Şakar, Tuba Kaçmaz.”

(Haber Merkezi)

Son Güncelleme: 16.12.2016 22:59