AK Parti Kale Teşkilatı yaşlıları sevindirdi

Adalet ve Kalkınma Partisi Merkez İlçe Kale Mahallesi Teşkilatı, Vali Atıl Uzelgün Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Güncel 28.12.2017, 00:20
666
AK Parti Kale Teşkilatı yaşlıları sevindirdi

Ziyarete AK Parti Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Aslan Kiril, AK Parti Kale Mahallesi Merkez İlçe Teşkilatı Koordinatörü Murat Ayrancı, Kale Mahallesi Başkanı Savaş Uzanır ve teşkilat üyeleri katıldı. Ziyarette teşkilat üyeleri, huzurevi sakinleri ile bir süre sohbet etti. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette yaşlılara çeşitli hediyelerde verildi.

AK Parti Kale Mahallesi Merkez İlçe Teşkilatı Koordinatörü Murat Ayrancı, faaliyetlerine hız kesmeden devam ettiklerini belirterek, bu seferde Huzurevi sakinlerini ziyaret ederek onları sevindirmek istediklerini söyledi.

Teşkilat olarak her zaman yaşlıların yanında yer aldıklarını dile getiren Ayrancı, bugün olduğu gibi bundan sonra da huzurevi sakinlerine sık sık ziyaretlerde bulunacaklarını belirtti.

Ayrancı ayrıca her zaman kendilerine destek olan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ile Teşkilat Başkanı Aslan Kiril ve teşkilat üyelerine teşekkür etti.

(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@