“6 aydır dile getirdiğimiz hiçbir talep karşılık bulmadı”

CHP Belediye Meclisi Üyesi Nazik Bulut, 6 ay boyunca Meclis kürsüsünden bir takım talep ve sorunları dile getirdiğini, ancak bunların hiçbirisinin karşılık bulmadığını söyledi.

Güncel 08.03.2019, 00:49
302
“6 aydır dile getirdiğimiz hiçbir talep karşılık bulmadı”

Belediye Meclisi’nin dünkü oturumunda gündem dışı bölümde söz alan Bulut, “Son 6 ay içerisinde su tarifelerinde indirim, toplu taşımada yaşanan sorunlar, bir okulun bahçesine beton atılması talebi, Kent Meydanı’nın durumu ve kütüphane isteklerini dile getirdim. Bunların hiçbiri ne yazık ki karşılık bulmadı. Koca Çorum’un her tarafına beton dökülüyor ancak bir okulun bahçesine beton dahi atılmadı” dedi.

Çorum Belediyesi’nin paralarının betona gömüldüğünü, ancak işsizlere iş olanağının yaratılmadığını, bu yetmiyormuş gibi bir de millet kıraathaneleri yapılmak istendiğini kaydeden Bulut, Belediye’nin market zincirlerine verdiği ruhsatlarla birlikte esnafın da ekmeğinden olduğunu söyledi. Bulut, “Esnafa bu düşmanlığın sebebi nedir?” diye sordu.

Belediye Başkanı Zeki Gül ise Meclis’in son toplantısında böyle bir konuşma yapılmasının doğru olmadığını belirterek, Çorum Belediyesi’nin gerek tarihe, gerek kültüre, gerekse de kütüphanelere büyük önem verdiğini dile getirdi. (Taner ŞİMŞEK)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
-6°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@