24 Kasım Öğretmenler Günü’nün en anlamlı ziyareti

Çorum Anadolu Lisesi (Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu Lisesi) kurucu müdürü, Çorum’un yetiştirdiği büyük değerlerden, eğitimci-yazar Abdulkadir Ozulu’ya 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir ziyaret gerçekleştirildi.

Güncel 23.11.2018, 00:40
530
24 Kasım Öğretmenler Günü’nün en anlamlı ziyareti

Ziyaret, Abdulkadir Ozulu’dan (1984-1993) sonra Çorum Anadolu Lisesi’nde müdürlük görevinde bulunan Gazi Yıldırım (1993-2010), F. Turgay İkinci (2010-2018) ve Savaş Başkan (2018-devam ediyor) tarafından yapıldı.

Ziyarette okuldaki eğitim faaliyetleri, geçmiş dönemdeki ve şu anki çalışmalar, okulun başarısı değerlendirildi, anılar tazelendi.

Abdulkadir Ozulu ziyaretten çok memnun olduğunu, böyle bir günde hatırlanmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, ziyareti gerçekleştiren meslektaşlarına teşekkür etti.

Okul Müdürü Savaş Başkan, “Bugünümüze anlam katan ve bizleri yaptığı çalışmalarla gururlandıran değerli büyüğümüz Abdulkadir Ozulu hocamıza hizmetlerinden dolayı bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdik” diyerek, kendisini en yakın zamanda okullarına davet edeceklerini belirtti.

Vefa duygusuna sahip nesiller yetiştirmenin öneminin farkında olduklarını belirten Savaş Başkan, hizmetin bir bayrak yarışı olduğunu ve bayrağın ilk sahibinden bugüne kadar kimlerin ellerinde buralara taşındığının unutulmaması gerektiğini söyledi. Göreve başladığı güne kadar okula emeği geçen bütün çalışanlara bir teşekkür borcu olduğunu kaydeden Başkan, bu borcun da en güzel unutmamakla ödeneceğini sözlerine ekledi. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
28°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@