12 KAZADA 22 YARALI

Çorum merkez ve ilçelerinde yaşanan trafik kazalarında çok sayıda kişi yaralandı.

Güncel 30.11.2018, 22:26
557
12 KAZADA 22 YARALI

Alınan bilgiye göre Çöplü Mahallesi’nde F.Ç. yönetimindeki araç seyir halinde iken dönüş yaptığı esnada Y.A isimli yaşlı adama çarparak yaralanmasına sebep oldu. Gülabibey Mahallesi’nde A.A yönetimindeki araç seyir halinde iken karşıdan karşıya geçen M.K isimli kişiye çarptı.

Bahçelievler Mahallesi’nde ise M.K yönetimindeki araç seyir halinde iken bisikleti ile gezen Ö.Y isimli çocuğa çarparak yaralanmasına sebep oldu. Mimar Sinan Mahallesi’nde E.A yönetimindeki araç, kırmızı ışıkta bekleyen H.G., S.K ve M.Ö isimli kişilerin yönetimindeki 3 araca çarptı. Sürücünün alkollü olduğu tespit edilirken kazada 4 kişi hafif şekilde yaralandı.

Bahçelievler Mahallesi Karşıyaka 4. Cadde ise 18. Sokak’ın kesiştiği kavşakta C.E.G yönetimindeki araç ile B.K yönetimindeki araç çarpıştı. Kazada iki sürücü de hafif şekilde yaralandı. Ulukavak Mahallesi’nde A.D yönetimindeki araç motosikleti ile seyir halinde bulunan H.T isimli kişiye çarparak yaraladı.

Çorum’un Osmancık İlçesi Yazı Mahallesi’nde İ.D yönetimindeki motosiklet ile M.K yönetimindeki araç çarpıştı. Kazada motosiklet sürücüsü ile birlikte yanında bulunan F.B isimli kişi yaralandı. Çorum merkez Gülabibey Mahallesi’nde H.Ö yönetimindeki araç seyir halinde iken K.A isimli kişinin kullandığı bisiklete çarptı. Kazada bisiklet sürücüsü hayati tehlike arzetmeyecek şekilde yaralandı.

Kale Mahallesi’nde yolda oyun oynayan M.H.T isimli çocuğa faili belirlenemeyen bir araç çarparak kaçtı. Yaralı çocuk Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Bahçelievler Mahallesi’nde ise K.G yönetimindeki araç ile S.D yönetimindeki araçlar çarpıştı. Kazada iki sürücü ile birlikte yanlarında bulunan K.T.Y isimli kişi yaralandı.

Çorum merkez Buharaevler Mahallesi’nde ise A.Y yönetimindeki araç M.A.B yönetimindeki elektrikli bisikletli kişiye çarptı. Kazada elektrikli bisiklet kullanan kişi yaralandı. Ulukavak Mahallesi’nde ise E.G yönetimindeki araç ile F.Ş yönetimindeki araçlar çarpıştı. Kazada iki sürücü ile birlikte yanlarında bulunan S.M.K. ile Ü.M isimli kişiler yaralandı.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
13°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@