AKP Bayat İlçe Başkanı değişti

AKP Bayat İlçe Başkanlığı’nın olağan kongresinde göreve Fatih Balcıoğlu getirildi.

Bayat 15.12.2014, 21:41 15.12.2014, 21:41
1736
AKP Bayat İlçe Başkanı değişti
AKP Bayat İlçe Başkanlığı’nın olağan kongresinde göreve Fatih Balcıoğlu getirildi.
AKP Çorum İl Teşkilatları’nda kongre heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. AKP’de Kargı, Alaca, Oğuzlar, Boğazkale, İskilip, Ortaköy, Çorum Merkez, Dodurga, Osmancık, Uğurludağ ve Laçin İlçe kongrelerinin ardından Bayat İlçe Kongresi de gerçekleştirildi.
İki dönem başkanlık yapan mevcut İlçe Başkanı Sadık Memiş’in sağlık sorunları nedeniyle tekrar aday olmadığı kongreye, Mehmet Fatih Balcıoğlu başkanlığında tek liste ile gidildi. Balcıoğlu’nun İlçe Başkanı seçildiği kongrede parti çalışmaları da değerlendirildi.
AKP İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, Merkez İlçe Başkanı Yaşar Anaç, İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, İl Başkan Yardımcıları Av. Rumi Bekiroğlu, Av. Kasım Aksoy, Bayat Belediye Başkanı Ekrem Ünlü, il ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye ve il genel meclis üyeleri ile çok sayıda partilinin katıldığı kongrede divan üyeliklerini Ahmet Sami Ceylan, Yakup Alar, Mümtaz Yılmaz, Memduh Akbaş ve Kadir Şamil Yılmaz üstlendi.
Merkez İlçe Başkanı Anaç yaptığı konuşmada birlik beraberlik içinde bir kongreyi daha yaptıklarını vurgulayarak önümüzdeki seçimlere sıkı şekilde hazırlanmaları gerektiğini söyledi. Yaşar Anaç, bu dönemde zor bir görevi üstlenen Balcıoğlu’na teşekkür etti. İl Başkanı Ceylan da konuşmasının ardından eski İlçe Başkanı Sadık Memiş’e plaket verdi.
Kongrenin ardından İl Başkanı Ceylan, Merkez İlçe Başkanı Anaç, İl Genel Meclisi Başkanı Kaya ile beraberindeki heyet Belediye Başkanı Ekrem Ünlü’yü makamında ziyaret ederek ilçeye yapılan veya yapılacak olan hizmetleri değerlendirdi. (ÇORUM HABER)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@