Raketler Atatürk Kupası’nda yarıştı

Atatürk Spor Salonu’nda 2 gün süren turnuvada 4 kategoride 117 sporcu mücadele ederken, küçük kızlarda Derya Genç, küçük erkeklerde Batuhan İlhan, yıldız kızlarda Öykü Eryücel, yıldız erkeklerde Furkan Çırpıntı, büyükler serbest yaş bayanlarda Öykü Eryücel, büyükler serbest yaş erkeklerde Mesut Kuşgöz, veteran bayanlarda Canan Yıldız, veteran erkeklerde ise Ramazan Şendoğan birinci oldu.

Raketler Atatürk Kupası’nda yarıştı

Atatürk Spor Salonu’nda 2 gün süren turnuvada 4 kategoride 117 sporcu mücadele ederken, küçük kızlarda Derya Genç, küçük erkeklerde Batuhan İlhan, yıldız kızlarda Öykü Eryücel, yıldız erkeklerde Furkan Çırpıntı, büyükler serbest yaş bayanlarda Öykü Eryücel, büyükler serbest yaş erkeklerde Mesut Kuşgöz, veteran bayanlarda Canan Yıldız, veteran erkeklerde ise Ramazan Şendoğan birinci oldu.

20 Ocak 2014 Pazartesi 21:45
Raketler Atatürk Kupası’nda yarıştı
Masa Tenisi İl Temsilciliği’nin 2014 yılı faaliyet programında yer alan Atatürk Kupası Ferdi Masa Tenisi Turnuvası sona erdi.
Atatürk Spor Salonu’nda 2 gün süren turnuvada, Cumartesi günü küçükler ve yıldızlar (kız-erkek), Pazar günü ise büyükler ve veteranlar (bay-bayan) kategorisi müsabakaları yapıldı. Küçük kızlarda 13, küçük erkeklerde 25, yıldız kızlarda 12, yıldız erkeklerde 21, veteran bayanlarda 4, veteran erkeklerde 20, büyükler serbest yaş bayanlarda 5, büyükler serbest yaş erkekler kategorisinde ise 17 sporcu mücadele etti. Her kategoride sporcu sayısı kadar maç yapıldı.
Toplamda 15 hakemin görev yaptığı turnuvada, küçük kızlarda Derya Genç, küçük erkeklerde Batuhan İlhan, yıldız kızlarda Öykü Eryücel, yıldız erkeklerde Furkan Çırpıntı, büyükler serbest yaş bayanlarda Öykü Eryücel, büyükler serbest yaş erkeklerde Mesut Kuşgöz, veteran bayanlarda Canan Yıldız, veteran erkeklerde ise Ramazan Şendoğan birinci oldu.
Kategorilerinde dereceye giren ve madalya ile ödüllendirilen sporcular şunlar:
KÜÇÜK KIZLAR
1.Derya Genç, 2. Tayyibe Sakar, 3. Nazlı Karakaş, 4. Simge Dilman.
KÜÇÜK ERKEKLER
1.Batuhan İlhan, 2. Soner Kaya, 3.Ekin Saydam, 4. Oğuzhan Toker.
YILDIZ KIZLAR
1.Öykü Eryücel, 2.Hanife İpek, 3.Betül Yazgan, 4. Bilgenur Özbilgin.
YILDIZ ERKEKLER
1.Furkan Çırpıntı, 2.Kerem Kılıç, 3.Recep Atar, 4. Fatih Temizkan.
BÜYÜK BAYANLAR
1.Öykü Eryücel, 2.Bilgenur Özbilgin, 3.Nazlı Karakaş, 4. Beyza Kıdıkoğlu.
BÜYÜK ERKEKLER
1.Mesut Kuşgöz, 2. Furkan Çırpıntı, 3.Ali Can Uçar, 4. Kerem Kılıç
VETERAN BAYANLAR
1.Canan Yıldız, 2. Hatice Batır, 3. Alev Bıyıkoğlu, 4. Banu Hoşgör.
VETERAN ERKEKLER
1.Ramazan Şendoğan, 2. Nuri Akar, 3. Halil Ünal, 4. Tuncay Özdemir.
(Bülent USLU)
Son Güncelleme: 20.01.2014 21:47