Vali Kılıç’tan İskilip gezisi

Çorum Valisi Necmeddin Kılıç İskilip ilçesini ziyaret ederek bir dizi incelemede bulundu.

Vali Kılıç’tan İskilip gezisi

Çorum Valisi Necmeddin Kılıç İskilip ilçesini ziyaret ederek bir dizi incelemede bulundu.

26 Ağustos 2016 Cuma 20:53
Vali Kılıç’tan İskilip gezisi
Vali Kılıç’a İskilip ziyaretinde İl Jandarma Alay Komutanı J. Albay Fatih Üstündağ, İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya, Vali Yardımcısı Adem Saçan ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ömer Arsan eşlik etti.
Hükümet Konağı önünde İskilip Kaymakam Vekili Eyüp Kaykaç, Belediye Başkanı Recep Çatma ve ilçe protokolü tarafından karşılanan Vali Kılıç, Kaymakam Kaykaç’tan brifing aldıktan sonra 15 Temmuz 2016’da FETÖ/PDY çetesinin darbe girişiminde ikamet etmekte olduğu Ankara’da darbecilere direniş esnasında üç kurşunla yaralanan Gazi Eşref Çelik’le bir süre sohbet etti.
Daha sonra İlçe Emniyet Amirliği, İlçe Jandarma Komutanlığı ve Adliye Sarayı’nı ziyaret ederek yetkililerden bilgi alan Vali Kılıç daha sonra ilçe esnafını da ziyaret ederek sohbet etti.
Esnaf ziyareti sonrası İskilip Belediye Başkanlığı’nı ziyaret eden Vali Necmeddin Kılıç, Başkan Recep Çatma’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. İskilip Belediyesi’nin 2 yıllık faaliyet raporunu inceleyen Kılıç, Çatma’yı kutladı.
Vali Kılıç, 9 Ağustos’ta bölücü terör örgütüne karşı yürütülen operasyonda şahadete eren Jandarma Uzman Çavuş Kadir Karaman’ın babası Nazif Karaman ve ailesini de ziyaret ederek şehit yakınları ile sohbet etti. Şehidin evinde Kur’an-ı Kerim okunarak dua edildi.
(Volkan SINAYUÇ) 
Son Güncelleme: 26.08.2016 20:55