Yumurcaklar Kreş açıldı

02-06 yaş grubu çocuklara gündüz bakım hizmeti veren Yumurcaklar Kreş, öğrencilerine neşeli ve eğlenceli dakikalar yaşatıyor.

Yumurcaklar Kreş açıldı

02-06 yaş grubu çocuklara gündüz bakım hizmeti veren Yumurcaklar Kreş, öğrencilerine neşeli ve eğlenceli dakikalar yaşatıyor.

26 Ağustos 2014 Salı 22:08
Yumurcaklar Kreş açıldı
02-06 yaş grubu çocuklara gündüz bakım hizmeti veren Yumurcaklar Kreş, öğrencilerine neşeli ve eğlenceli dakikalar yaşatıyor. Bahçelievler Mahallesi Melikgazi 2. Sokak No:6 adresinde açılan Yumurcaklar Kreş, hem çalışan annelerin yaşamlarını kolaylaştırıyor hem de çocukların sağlıklı ortamlarda eğitim almalarını sağlıyor.

Hafta içi her gün 07.30 ile 18.00 saatleri arası çocuklara bakım hizmeti verdiklerini belirten Kreş Sorumlu Müdiresi Pınar Gülnaz, özel dizayn edilen sınıflarda ve alanında uzman personel ile miniklerin tüm ihtiyaçlarının karşılandığını söyledi.

Yumurcaklar Kreş’te ayrıca gıda güvenliği açısından organik ürünlerin kullanıldığını vurgulayan Gülnaz, “Binamız ve sınıflarımız miniklerimize özel dizayn edildi. Amacımız yavrularımızın en rahat en konforlu ortamda eğlenirken öğrenmelerini sağlamak. Bunu için 5 öğretmen, 2 bakıcı ve 1 aşçı olmak üzere toplam 8 kişilik alanında uzman personel ile çalışıyoruz. Kreşimizde İngilizce, ritim, fen, doğa, jimnastik, resim, motepedik etkinlik, drama, müzik, seramik, kil çalışması, beyin fırtınası, satranç ve proje çalışmalarının yanı sıra yüzme, tiyatro, sinema ve müze gezisi gibi bireysel, duygusal, sosyal ve fiziksel alanlarda da eğitimler veriliyor” dedi.

Pınar Gülnaz eğitim programlarının detayını öğrenmek isteyen tüm ebeveynleri Yumurcaklar Kreş’e davet etti.


(Onur MÜLAZIM) 
Son Güncelleme: 26.08.2014 22:09