“Yaptığımız hizmetler en büyük referansımız”

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün esnaf ziyaretleri devam ediyor.

Güncel 20.03.2014, 22:11 20.03.2014, 22:12
671
“Yaptığımız hizmetler en büyük referansımız”

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün esnaf ziyaretleri devam ediyor.

Seçim gezilerine Cemilbey Caddesiyle devam eden Başkan Muzaffer Külcü, hem sorun dinledi hem de hayata geçirmeyi planladığı projeler hakkında esnaf ve vatandaşlara bilgiler verdi.

Çorum’a yeni bir altın dönem yaşatmak için tekrar yola çıktıklarını dile getiren Külcü, “Çorum’u değişmiş ve gelişmiş bir kent olarak 2023’e taşıyacak yeni bir yol haritası ile milletimizin huzuruna geldik. Çorum’un alt yapısını ve planlamasını önemli ölçüde tamamladık. Artık modern şehirlerde olduğu gibi hizmetler, fiziki yatırımlardan çok kent sakinlerinin yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik yatırımlara yöneltmektedir. Bugüne kadar yaptığımız hizmetler, en önemli referansımızdır. 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler Çorum için aydınlık yarınlara yeni kapılar aralayacak” dedi.

'2. Altın 5 yıl' adını verdikleri yeni dönem de hayal edilemeyen işleri gerçekleştireceklerini dile getiren Külcü, “Sürekli halkımızın içindeyiz. Halkımızla beraber olup bir araya geliyoruz. Millet kararını vermiş. Bütün tuzaklara rağmen, bütün hilelere, desiselere rağmen, milletimiz bir kez daha AK Parti diyecek ve o gün bir kez daha Çorum kazanacak. Bir kez daha milletimiz kazanacak, bir kez daha Türkiye kazanacak. Türkiye’de siyaset yıllardır, dün dündür, bugün bugündür anlayışıyla yapıldı. Halbuki AK Parti ile beraber, Türkiye’de yeni bir siyaset anlayışı başladı. Biz bunu sayın başbakanımızın şahsında en somut şekilde görüyoruz. Ağzımızdan ne söz çıkmışsa onu tutmamız ve bitirmemiz lazım. Biz de böyle yaptık. Bu siyasetin adı Tayyip Erdoğan siyasetidir. Bu siyasetin adı AK Parti siyasetidir. Millet bizi bunun için seviyor. Biz de erdemli davranmaya, siyasetimizi prensip sahibi yapmaya devam edeceğiz inşallah” diye konuştu.

Ziyaretlerde Başkan Külcü’ye AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse, belediye meclis üyeleri ve belediye meclis üyesi adayları eşlik etti.(İHA)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
az bulutlu
banner303
Namaz Vakti 15 Ağustos 2020
İmsak 04:08
Güneş 05:44
Öğle 12:50
İkindi 16:38
Akşam 19:46
Yatsı 21:15

Gelişmelerden Haberdar Olun

@