“Siyaset kurumunun özlediği bir karakter”

MHP Belediye Başkanı Adayı Av. Ercan Daşdan, Çorum Barosu’nu ziyaret etti. Daşdan, dün seçim çalışmaları kapsamında Çorum Barosu’nu ziyaret ederek Baro Başkanı Av. İbrahim Özyılmaz ile görüştü.

Güncel 17.02.2014, 22:44 17.02.2014, 22:45
835
“Siyaset kurumunun özlediği bir karakter”
MHP’nin Belediye Başkan Adayı olarak çıktığı yolda ilk ziyareti meslek örgütü olan Baro’ya yaptığını belirten Daşdan, 30 Mart’a kadar hem sivil toplum kuruluşlarını hem de esnafı ziyaret edeceklerini dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Baro Başkanı Av. İbrahim Özyılmaz ise, “Siyaset kurumunun özlemini duyduğu bir karaktersiniz. Baro kurumu kimliği altında pek çok meslektaşımız siyasetle ilgileniyor. Meslektaşlarımız mutlaka siyasetin içerisinde olmalı ama siyaset bizim kurumumuzda olmamalı” dedi. Özyılmaz, “Bir meslektaşımızın arzu ettiği yerde olması bizim için mutluluk vericidir” diyerek, MHP Belediye Başkanı Adayı Ercan Daşdan’a seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Daşdan’a Baro ziyaretinde MHP İl Başkanı İsmail Lek, Kadın Kolları Başkanı Ayla Köksal, Belediye Meclisi 1. Sıra Adayı Av. Ali Beyaz, Ülkü Ocakları Başkanı Mesut Çelik ile partililer eşlik etti.
(Taner ŞİMŞEK)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@