21 Mart 2014 Cuma 23:46
Sağlıkçılar gecede buluşuyor

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği, sağlık çalışanlarını yemekli-müzikli bir organizasyonda bir araya getirecek.

ATT ve Paramedik Haftası nedeniyle ATTDER yönetimi yarın bütün sağlık çalışanlarına ve yakınlarına gece yapacak. Konu ile ilgili açıklama yapan ATTDER İl Başkanı Osman Tök, geceye ünlü müzisyen Sefa Doğanay’ın da katılacağını bildirdi. Sefa Doğanay’ın stand-up gösterisi sunacağı gecede ayrıca Okan ve Tanju Petriçli Kardeşler Grubu Müzik Dinletisi yer alacak. Gece, yarın saat 17.00’de Anvatar Otel Balo Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Tök, “Yemekli gecemizde bol eğlence ve kahkaha olacak. Bizleri kırmayarak gecemizde sahne alacak olan Sefa Doğanay’a ve müzikli eğlence kısmını da her zaman ATTDER’e destekleri ile hatırlayacağımız Okan ve Tanju Petriçli Kardeşler Müzik Grubuna teşekkürlerimi sunuyorum. Biletlerimiz tükenmek üzere, yapılan organizasyonumuza ilgi büyük. Bütün sağlık çalışanı arkadaşlarıma ve değerli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Her zamanki gibi bizleri gene yalnız bırakmıyorlar. Çok güzel bir gece olacağından şüphem yok. Yönetimde görev alan bütün arkadaşlarım canla başla 2 aydır bu gece için hazırlık yapıyorlar, bilet temini yapmak isteyen arkadaşlarımız elini çabuk tutmalıdır. Kontenjan sınırlı sayıda, bu yüzden 20 Mart'ta bilet olayını kapatacağız. Vatandaşlarımız arıyorlar bizde katılabilir miyiz diyorlar. Önceliğimiz sağlık çalışanları ve yakınları ama vatandaşlarımızdan aile olarak katılım isteyenleri kırmamaya çalışıp yardımcı oluyoruz. 23 Mart’ta gerçekleşecek bu büyük sağlık gecesine bütün meslektaşlarımı bekliyoruz” dedi.
(Volkan SINAYUÇ)

Son Güncelleme: 21.03.2014 23:46