Rumi Bekiroğlu: “Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz”

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Çorum Şube Başkanı Rumi Bekiroğlu, Türkiye için çalışmaya, hayal etmeye ve hayallerimizin gerçekleşmesi için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncel 07.05.2014, 23:37 07.05.2014, 23:38
739
Rumi Bekiroğlu: “Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz”

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Çorum Şube Başkanı Rumi Bekiroğlu, Türkiye için çalışmaya, hayal etmeye ve hayallerimizin gerçekleşmesi için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

MÜSİAD’ın 24 kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Av. Rumi Bekiroğlu, 5 Mayıs 1990 tarihinde kurulan MÜSİAD’ın 24. kuruluş yıldönümü kutlamanın onurunu yaşadıklarını belirtti.

Geçen sürede pek çok siyasal, sosyal ve ekonomik olayları bizzat yaşayarak şahit olduklarını dile getiren Bekiroğlu, “Yaşanılanlarla ilgili, kanaatlerimizi ifade ederek, duruşumuzu gösterdik. Yaptıklarımızla, söylediklerimizle, inandığımız değerlerimizin karşılığını sergiledik. Kuruluşumuzdan beri, ülkemizin, milletimizin daha iyiyi hak ettiğini ifade ettik. Hedeflerimizin, hayalini kurduk, araştırdık, soruşturduk ve kayda aldık. Temsil ettiğimiz değerlerimizin liyakati için çalıştık. Ülkemizin ve Milletimizin daha iyiye layık olduğunu düşünerek,kendimizi zorladık. Uluslararası etkinlikler düzenlendi. Üstümüzdeki sorumluluğun sadece Ülkemiz sınırları içinde kalmaması gerektiğine olan inancımızla, tacir bir peygamberin ümmeti olarak onun bilinciyle ve onun ahlakıyla, ahlaklanma prensibiyle, dünya üzerindeki tacirlere kapımızı açtık. Birlikte büyük çalışmalara imza attık. 55 ülkede uzattığımız dostane elimizin karşılığını, temsilcilikle taçlandırdık. İnanmış 12 İşadamıyla kurulmuş olan MÜSİAD, bugün ülkemizde 7 bin 500 üyesiyle, büyük bir aileye ulaşmış durumda” dedi.

MÜSİAD’ın bugüne kadar yaptıklarıyla, gelecekte yapabileceklerinin teminatını ortaya koyabilen bir kurum olduğunu dile getiren Bekiroğlu, “Daha iyi ve müreffeh bir Türkiye için çalışmaya, hayal etmeye ve hayallerimizin gerçekleşmesi için, örnek işadamları olmak dileğiyle gayret sarf etmeye devam edeceğiz. Önümüzdeki gelecek nice senelere, bu heyecan ve coşkuyla ulaşmak ve idrak etmek temennisiyle, MÜSİAD üyelerimize saygı ve selamlarımı sunuyorum” diye konuştu. (İHA)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
30°
az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 05 Ağustos 2020
İmsak 03:53
Güneş 05:34
Öğle 12:51
İkindi 16:43
Akşam 19:58
Yatsı 21:32

Gelişmelerden Haberdar Olun

@