Külcü’nün “2. altın 5 yıl” projeleri

Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Muzaffer Külcü, önceki gün Anitta Otel’de düzenlediği bir toplantı ile 30 Mart’ta tekrar seçilmesi halinde gerçekleştireceği projeler hakkında bilgi verdi.

Güncel 09.03.2014, 22:45 09.03.2014, 23:07
871
Külcü’nün “2. altın 5 yıl” projeleri

Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Muzaffer Külcü, önceki gün Anitta Otel’de düzenlediği bir toplantı ile 30 Mart’ta tekrar seçilmesi halinde gerçekleştireceği projeler hakkında bilgi verdi.

“2. Altın Beş Yıla Dev Projelerimizle Hazırız” sloganıyla gerçekleştirilen proje tanıtım toplantısına TBMM İdare Amiri ve Ak Parti Çorum Milletvekili Salim Uslu, Milletvekili Dr. Cahit Bağcı, İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse, Kadın Kolları Başkanı Arife Betül Gülgün, Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi adayları ile çok sayıda partili katıldı.

Programın açılışında konuşan Belediye Başkanı Külcü, “Bugün elbette tek tek ne yaptık bunları size sayacak, bunları size detaylarıyla anlatacak değilim. Ama şöyle bir baktığımızda şehrin içerisinde mezbelelik hale gelmiş sebze halimiz, terminalimiz Allah’ın izniyle yenilendi. Halimizi bitirdik, terminalimiz bir kaç ay sonra bitecek. Yollara bakın, parklara bakın altyapıdaki çalışmalarımıza bakın, yılların viranesi Devane’ye bakın. Oradaki kentsel dönüşüme bakın” dedi.

AK Parti hükümetinin Çorum'a hiçbir şey yapmadığını söyleyenlerin bulunduğunu ifade eden Külcü, konuşmasına şu şekilde devam etti:

“Bunları hayretle, şaşkınlıkla izliyorum. 5 yıldır Başkan Külcü Çorum'da hiç bir şey yapmadı diyenler var. Hani Başbakanımız diyor ya “gözleri var gerçeği görmezler, dilleri var hakikati söylemezler, kulakları var gerçeği duymazlar” diye. Hamdolsun milletimiz yaptığımız her işin farkında. Bu şehre getirdiğimiz her hizmetin farkında. Gittiğimiz her yerde de büyük bir memnuniyetle karşılanıyoruz. Çünkü halkımız aklıselim içersinde. Gelişen, büyüyen Çorum'u izliyor.

Elbette bunları akşam karar verip sabah yapmıyoruz. Uzun hazırlıklarımız oldu. Günler geceler çalıştık. Hiç bir zaman kısa vadeli hazırlık, kısa vadeli hesap yapmadık. Çünkü biz bu milletin yarınlarına, bu milletin gençlerine büyük bir heyecan büyük bir umut veren kadroyuz. Birileri seçimleri düşünerek, seçimlere yönelik hazırlık yapabilir.

Bir hafta on gündür cadde ve sokakları geziyoruz. Millet zaten kararını vermiş. Millet ne yapacağını biliyor. Bütün tuzaklara rağmen, bütün hilelere, desiselere rağmen, milletimiz bir kez daha AK Parti diyecek ve o gün bir kez daha Çorum kazanacak. Bir kez daha milletimiz kazanacak, bir kez daha Türkiye kazanacak.

Bizi diğerlerinden farklı kılan bir husus var. Türkiye’de siyaset yıllardır, dün dündür, bugün bugündür anlayışıyla yapıldı. Hâlbuki AK Parti ile beraber, Türkiye’de yeni bir siyaset anlayışı başladı. Biz bunu sayın başbakanımızın şahsında en somut şekilde görüyoruz. Ağzımızdan ne söz çıkmışsa onu tutmamız ve bitirmemiz lazım. Biz de böyle yaptık. Bu siyasetin adı Tayyip Erdoğan siyasetidir. Bu siyasetin adı AK Parti siyasetidir. Millet bizi bunun için seviyor.”

Külcü’nün projelerini tanıtmasının ardından Milletvekilleri Salim Uslu, Cahit Bağcı, İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan ve Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse de kısa birer selamlama konuşması yaptılar.
(Taner ŞİMŞEK)


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 25 Kasım 2020
İmsak 06:01
Güneş 07:30
Öğle 12:32
İkindi 15:01
Akşam 17:24
Yatsı 18:47

Gelişmelerden Haberdar Olun

@