04 Şubat 2014 Salı 22:19
Kenan Nuhut’tan Hacı Bektaş’a ziyaret
CHP İl Başkanı Cengiz Atlas’ın da hazır bulunduğu ziyarette Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Çorum Şube Başkanı Nurettin Aksoy ile görüşen Nuhut, 31 Mart sabahı Çorum’da “insan odaklı” bir belediye anlayışıyla yollarına devam edeceklerini bildirdi.

CHP İl Başkanı Cengiz Atlas ise Pazar günü seçim startını verdiklerini belirterek, “İlk olarak valimiz ve emniyet müdürümüzü ziyaret ettik. Hem sahada çalışmalarımızı yürütürken hem de kamu kurum ve kuruluşları ile demokratik kitle örgütlerine yönelik ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz” dedi.

Daha önce, Çorum’un her mahallesinde yaşayan yurttaşların gönül rahatlığıyla oy verebilecekleri, kimseyi ötekileştirmeyen bir belediye başkan adayı ile yola çıkacaklarını söylediklerini belirten Atlas, “Şimdi öyle bir adayla yola çıktık. Çorum’un her mahallesini kucaklayacak, eşit hizmet verecek bir belediye başkan adayımız var” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Çorum Şube Başkanı Nurettin Aksoy ise, verilen vergilerin eşit bir şekilde hizmet olarak geri yansımadığını dile getirdi. Mevcut belediye başkanının hizmette adil davranmadığını vurgulayan Aksoy, “Belediye Başkanının hizmette eşit olmasını istiyoruz. Kayseri’de bir cemevini ziyaret ettik. Oradaki belediye başkanı AKP’li olmasına karşın cemevine her türlü katkıyı sunmuş. Burada ise maalesef herhangi bir desteklerini görmedik. Mevcut belediye yönetiminin değişmesi için elimizden gelen her türlü desteği sunmaya hazırız” şeklinde konuştu.
(Taner ŞİMŞEK)
Son Güncelleme: 04.02.2014 22:20