27 Ocak 2014 Pazartesi 22:59
Hasanoğlan mezunları yemekte biraraya geldi
Aralarında İskilip Paşaçayırı İlkokulu Müdürü iken Çorum Merkez Dumlupınar İlkokulu Müdürlüğü’ne atanan Mehmet Pala’nın da bulunduğu çok sayıda Hasanoğlan mezunu yemekte bir araya geldi. Toplantıda bulunan Çorum Eczacı Odası Başkanı Eczacı Süleyman Koca, Hasanoğlan ruhunun her zaman canlı tutulacağını, dostluk, arkadaşlık, kardeşlik, saygı, sevgi, hoşgörü duygularının artarak devam edeceğini ifade etti.
“Bir araya gelip toplandığımızda Hasanoğlan ruhunun ete kemiğe bürünmüş halini görüyoruz” diyen Koca, Dumlupınar İlkokulu Müdürü Mehmet Pala ve tüm Hasanoğlan mezunlarının çalıştıkları yerlerde başarılarıyla kendilerinden söz ettirmiş işini çok seven kişiler olduklarını dile getirdi.
Çorum merkeze atanan arkadaşlarına “hoş geldiniz” diyerek görevlerinde başarılar dileyen Süleyman Koca, “Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da bütün arkadaşlarımızın iyi gününde, kötü gününde, hüznünde, sevincinde birlikte ve beraber olacağız” dedi.
Toplantıda Dumlupınar İlkokulu Müdürü Mehmet Pala da yaptığı teşekkür konuşmasında Hasanoğlan Mezunları ailesinin bir ferdi olmaktan her zaman iftihar ettiğini söyledi.
Bütün Hasanoğlan mezunları gibi kendisinin de çalışma anlayışını insan sevgisi, saygı ve hoşgörü çerçevesinde oluşturduğunu yeni görev yerinde de bu anlayışla çalışmaya devam edeceğini vurgulayan Mehmet Pala, böyle bir etkinliği tertip eden arkadaşlarına kendisi ve yeni görev alan arkadaşları adına teşekkür ederek şükran duygularını sunduğu belirtti. (Taner ŞİMŞEK)
Son Güncelleme: 27.01.2014 23:00