21 Şubat 2014 Cuma 22:54
Emeklilerden Satılmış Gülenoğlu’na ziyaret
Türkiye Emekliler Derneği Çorum Şubesi Yönetim Kurulu, rahatsızlığından dolayı ameliyat olan emekli öğretmen, galerici Satılmış Gülenoğlu’nu evinde ziyaret etti.

Dernek Başkanı Hıdır Kınıklı, Başkan Yardımcısı Refet Kaymazlı, Mali Sekreter İrfan Delibaş ve Eğitim ve Teşkilatlandırma Sekreteri İsmet Özüdoğru, dernek üyelerinden, Galericiler Derneği’nde muhasebe bölümünde görevli Satılmış Gülenoğlu’nu baypas ameliyatı geçirdiğinden dolayı evinde ziyaret etti.

Gülenoğlu’na geçmiş olsun dileklerini ileterek, acil şifalar dileyen Emekliler Derneği yönetimi, bir süre sohbet ettikten sonra evden ayrıldılar. Satılmış Gülenoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Emekliler Derneği’ne teşekkür etti.EMEKLİLER, DEMİR’İ UMRE’YE UĞURLADI

Türkiye Emekliler Derneği Çorum Şubesi Başkanı Hıdır Kınıklı, Başkan Yardımcısı Refet Kaymazlı, Mali Sekreter İrfan Delibaş ve Eğitim ve Teşkilatlandırma Sekreteri İsmet Özüdoğru, dernek üyesi Elvan Demir’i Umre’ye yolcu etti.

Umre’ye gidecek olan Elvan Demir’i evinde ziyaret eden Emekliler Derneği yönetimi, Demir ailesini kutsal topraklara uğurladı. Demir de duyarlı yaklaşımından dolayı Başkan Kınıklı ve ekibine teşekkür etti.
(Hüseyin Gazi KOLAÇ)
Son Güncelleme: 21.02.2014 22:57