06 Mart 2014 Perşembe 23:15
“Çorum’un eksikliklerini el ele verip gidereceğiz”

CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut ve CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, Afra Düğün Salonu’nda düzenlenen toplantıda Eskice köylüleri ile bir araya geldi.

Belediye Meclisi üyesi adaylarının da katıldığı toplantıda açıklamalarda bulunan CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, yerel seçimlerde siyasi görüşün bir kenara bırakılıp adaylara bakılması gerektiğini ifade ederek, Çorum’un hak ettiği yerde olmadığını ve Çorum’da olan ayrımcılığa ve ötekileştirmeye son verilmesi gerektiğini vurguladı. 31 Mart sabahı Kenan Nuhut’un rozetini çıkararak tüm Çorum’un belediye başkanı olacağını kaydeden Atlas, Çorum’da özlenen barış ve kardeşliği hep birlikte ihdas edeceklerini ifade etti. Bayrak diyenlerin, vatanın bölünmez bütünlüğü diyenlerin, sınırlarımızı koruyalım diyenlerin, Çanakkale’de 300 bin şehit veren bu memleketin evlatlarının sağcısıyla, solcusuyla artık yan yana gelmesi gerektiğini söyleyen Atlas, Çorum’a hizmet aşkıyla yola çıkan Kenan Nuhut’a tüm Çorum’un sahip çıkması gerektiğini ifade etti.

CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut ise 25 yıllık bürokratlık hayatında olsun, halter federasyonu başkanlığında olsun hep Çorumlu olduğunu ön plana çıkararak, gururla Çorum’a ve Türkiye’ye hizmet ettiğini söyledi. Dünya Bankası kaynaklarını, Avrupa Birliği kaynaklarını geri dönmeyecek şekilde iyi değerlendirmiş ve Çorum içinde değerlendirecek olan birisi olarak Çorum’a getireceklerini belirten Kenan Nuhut, Çorum’un eksiklerini herkesle el ele verip gidereceklerini söyledi.

Çorum için hazırladıkları projelerin Çorum’un geleceğine damga vuracağını söyleyen Kenan Nuhut, yaptıkları projelerle istihdamı da büyük oranda artıracaklarını söyledi. 31 Mart’ta bu görev kendilerine verildiğinde şeffaf bir belediyecilik yapacaklarını söyleyen Kenan Nuhut, Belediye giren paranın da çıkan paranın da resmi web sitesinden yayınlanacağını dile getirdi.
(ÇORUM HABER)


Son Güncelleme: 06.03.2014 23:16