“Çorum Şeker Fabrikası Avrupa standartlarına sahip”

İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, Çorum Şeker Fabrikası’nın Avrupa standartlarına sahip olduğunu ifade ederek, “Bu fabrika hepimizin fabrikası. İşçi ve memur personeliyle fabrikamızın tüm çalışanlarının yanındayız” şeklinde konuştu.

Güncel 04.12.2014, 00:15 04.12.2014, 00:17
1945
“Çorum Şeker Fabrikası Avrupa standartlarına sahip”
Çorum İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya ve İl Genel Meclisi üyeleri, Şeker Fabrikası’nı ziyaret ederek, bir takım incelemelerde bulundu.

Geçtiğimiz Kasım ayında gerçekleştirilen İl Genel Meclisi toplantılarına Türkiye’de bir ilk olarak şeker fabrikalarının çalışmaları ve sorunlarıyla ilgili bilgi verilmesi amacıyla yetkililer davet edilmişti.

Davet üzerine Çorum Şeker Fabrikası Genel Müdür Yardımcısı ve Ziraat Bölüm Müdürü Hüseyin Avni Akca ile Türk-İş İl Temsilcisi ve Şeker İş Sendikası Çorum Şube Başkanı Sefer Kahraman, İl Genel Meclisi’nde birer sunum yapmışlar ve İl Genel Meclisi üyelerini Şeker Fabrikası’na davet etmişlerdi.

Bu kapsamda İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya ve İl Genel Meclisi üyeleri, Şeker Fabrikası’nı ziyaret etti. Şeker Fabrikası Müdürü Öner Öztürk ile Türk-İş İl Temsilcisi ve Şeker-İş Sendikası Çorum Şube Başkanı Sefer Kahraman’ı ziyaret eden İl Genel Meclisi üyeleri, fabrika içinde yaptıkları incelemeler esnasında üretimin başladığı andan itibaren pancarın şeker haline getirilerek torbalanması süreçlerini görme fırsatı buldular.

Şeker Fabrikası Müdürü Öner Öztürk ve Şeker-İş Şube Başkanı Sefer Kahraman tarafından karşılanan İl Genel Meclisi üyelerine, Çorum Şeker Fabrikası’nın 2014 yılı faaliyetleri hakkında kısaca bilgi verildi.

Ziyarette bir konuşma yapan İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya, Çorum’da taş üstüne taş koyan herkesin yanında olduklarını belirtti.

Çorum Şeker Fabrikası’nın Avrupa standartlarına sahip olduğunu kaydeden Meclis Başkanı Kaya, Çorum için iyi bir istihdam alanı olduğunu vurgulayarak, “Bu fabrika hepimizin fabrikası. İşçi ve memur personeliyle fabrikamızın tüm çalışanlarının yanındayız” dedi.
(ÇORUM HABER)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
banner303
Namaz Vakti 30 Eylül 2020
İmsak 05:05
Güneş 06:29
Öğle 12:35
İkindi 15:53
Akşam 18:32
Yatsı 19:50

Gelişmelerden Haberdar Olun

@