14 Şubat 2014 Cuma 22:37
Böcek’e Anadolu derneklerinden ziyaret
Kültür Yardımlaşma Güç Birliği Platformu Başkanı Cemalettin Pelen, Çorum Kültür Yardımlaşma Derneği, Erzincan Fırat Boyu Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği, Gaziantep Yavuzeliler ve Yöresi Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği ve Amasya Merzifon Kayadüzlüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Sivas Divriği Kültür Derneği temsilcileriyle birlikte Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi olarak yaptıkları projelerle sadece kenti güzelleştirmediklerini, bunun da ötesinde insanlara daha yaşanır ortamlar sunduklarını söyledi. Başkan Böcek, Konyaaltı Sosyal Hizmet Merkezi’nde (KOSHİM) geçtiğimiz günlerde hizmete açtıkları “Gıda Giyim Bankası”yla yardıma muhtaç ailelere ücretsiz market alışverişi yapma imkanı tanıdıklarını kaydetti. Başkan Muhittin Böcek, sosyal belediyecik anlamında önemli buldukları bu projenin ilçe halkı tarafından da memnuniyetle karşılandığını belirterek, Konyaaltı’nda birlik ve beraberlik içinde çalışmalara devam ettiklerini kaydetti.

Kültür Yardımlaşma Güç Birliği Platformu Başkanı Cemalettin Pelen ise kendilerini oldukça sıcak karşılayan Başkan Böcek’e teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.(İHA)
Son Güncelleme: 14.02.2014 22:37