İskilip’in milli gururu

Belediye İskilipspor Güreş Eğitim Merkezi’nden bir antrenör ve iki güreşçi, Avrupa Şampiyonası için milli takım kampına davet edildi.

Spor 09.05.2021, 23:01
249
İskilip’in milli gururu

27-30 Mayıs tarihlerinde Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenecek olan Yıldızlar Avrupa Serbest Güreş Şampiyonası’na katılacak olan milli takımın Ankara kampı dün başladı. Kampa, Belediye İskilipspor Güreş Eğitim Merkezi’nden antrenör Adem Uysal ile birlikte 57 kilo güreşçisi Mürsel Arslan ile 62 kiloda Ferhat Yiğit de davet edildi. 
Antrenör Adem Uysal, yaptığı açıklamada, “İlçemiz için ter döken pehlivanlarımız artık ülkemiz için ter dökecek. Bunun bilincinde hareket ederek Avrupa Şampiyonluğu için çalışmalara başladık. Ülkemizi ve bayrağımızı en güzel temsil edecek olan sporcularımızı tebrik eder, başarıların devamını dilerim” ifadelerini kullandı.
İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük ise, “Avrupa arenasında ilçemizi ve ülkemizi temsil edecek olan yiğitlerimi kutlar, başarılarının daim olmasını yüce Allah’tan dilerim. Zafer sizinle olsun yiğitlerim” açıklamasında bulundu.
(Spor Servisi)
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
11°
kapalı
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@