“Terör, bizi birbirimize daha fazla kenetliyor”

Türk-Macar İşadamları Derneği (TÜMİŞAD) Başkanı ve DEİK Türkiye - Macaristan İş Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi, hemşehrimiz Osman Şahbaz, hain terör saldırılarının, birlik ve beraberlik duygusunu daha fazla pekiştirdiğini belirterek, “"Her karışı şehitlerimizin kanı ile sulanmış bu topraklarda, barış ve sevgi ortamını yok edip, huzurumuzu bozmaya çalışanlar amaçlarına ulaşamayacaklar” dedi.

Güncel 15.12.2016, 20:19
816
“Terör, bizi birbirimize daha fazla kenetliyor”

10 Aralık 2016 tarihinde Beşiktaş Vodafone Arena yakınında gerçekleştirilen kanlı terör saldırısını şiddetle ve nefretle kınadığını belirten Osman Şahbaz, yurt dışında yaşayan vatandaşların, teröre karşı tek yürek olduklarını ifade ederek, “"Hain ve alçak saldırılar, birbirimize daha da kenetlenmemizi sağlıyor. Bu necip millete boyun eğdiremeyecekler, aziz milletimizi yıldıramayacaklar” diye konuştu.

Milli Seferberlik çağrısına katıldıklarını vurgulayan Şahbaz, oynanan oyunların, kurulan tuzakların her geçen gün daha iyi anlaşıldığını kaydederek, “Fitne oluşturmaya yönelik hain planlar ve hesaplar tutmayacaktır. Tuzakların hepsini bozacağız. Terörle mücadeleyi bütün varlığımızla destekliyoruz” ifadesini kullandı.

(Haber Merkezi) 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
25°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@