Suludere, Halk Lis MYK’sına atandı

Yaklaşık 1.5 yıldır CHP Halk-LİS İl Başkanlığı görevini yürüten Mert Suludere, Halk LİS Merkez Yürütme Kurulu’nda (MYK) görev aldı.

Güncel 18.11.2018, 17:30
588
Suludere, Halk Lis MYK’sına atandı

CHP Çorum Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender, yaptığı açıklamada; bir buçuk yıldır Halk-LİS İl başkanlığı görevini yürüten Mert Suludere’nin 16 Kasım 2018 tarihi itibariyle CHP Genel Merkezi ataması ile Halkçı Liseliler Sosyal Medyadan Sorumlu Merkez Yürütme Kurulu görevine atandığını bildirdi.

Mert Suludere ise 24 Kasım 2017 tarihinde yapılan kongre sonucu göreve gelen Dönem Sözcüleri ve MYK üyelerinin görev süreleri bitmiş olup, 16 Kasım 2018 tarihi itibariyle Genel Merkezimizin ataması ile yeni Merkez Yönetim Kurulu listenin belirlendiğini söyledi.

Suludere, “Geçmiş dönemlerde emek vermiş tüm Halkçı Liselilere emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Yeni yönetimimiz, Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ilke ve inkılapları dâhilinde daha iyi bir gelecek kurma adına, Türkiye’de gerekli mücadeleler vermeye devam edecektir” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@