Necmettin Uzun, üyelerini sigortalatacak

Göreve geldiği 2014 yılından bu yana Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası’nda adeta değişim ve dönüşüm başlatan Oda Başkanı Necmettin Uzun, üyelerine yaptığı hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor. Uzun, şimdi de oda üyelerinin işyerlerini alacakları teklifler sonucunda en uygun fiyatı veren bir sigorta şirketiyle sigortalatacak.

Güncel 26.10.2017, 00:18
914
Necmettin Uzun, üyelerini sigortalatacak

Oda olarak hırsızlık ve yangın vakalarının artması üzerine harekete geçen Başkan Uzun, sanayi esnafının da görüşlerini alarak, oda üyelerin istek ve talepleri doğrultusunda sanayilerdeki işyerlerini sigortalatmaya karar verdi.

Yaptıkları uzun araştırmalar sonucu Ankara ve Çorum’daki sigorta şirketlerinden alacakları en düşük teklifler doğrultusunda yıllık uygun bir fiyata sanayilerdeki tüm işyerlerini sigortalatabileceklerini belirten Necmettin Uzun, “Oto Tamirciler Odası Yönetim Kurulu olarak bizler her zaman üyelerimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Esnafımızın talebi başımızın üzerindedir. Göreve başlarken ‘sorun olamaya değil, çözüm olamaya geliyoruz’ demiştik. Bu doğrultuda hareket eden odamız yönetimi, bundan sonra da aynı kararlık ve azimle çalışmalarına devam edecektir. ‘Mal, canın yongasıdır’ demiş atalarımız. Esnafımızın canı da, malı da bizim için çok değerlidir” şeklinde konuştu.

Sigorta şirketlerinden teklif almaya başladıklarını da vurgulayan Başkan Uzun, ayrıca işyerlerini sigortalattırmak isteyen oda üyelerinin Oda Genel Sekreterliği’nden detaylı bilgileri alabileceklerini de sözlerine ekledi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
18°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@