“Kentpark’ın adı Millet Bahçesi olsun”

Belediye tarafından düzenlenen “Küresel Kıskaçtaki Türkiye” konferansı için Çorum’a gelen AK Parti İstanbul Eski Milletvekili Metin Külünk, konferans öncesi Belediye Başkanı Zeki Gül’le birlikte Kentpark’ı gezdi.

Güncel 23.11.2018, 00:37 23.11.2018, 01:02
845
“Kentpark’ın adı Millet Bahçesi olsun”

Kentpark’ı ziyarette, Külünk’e Aile Çalışma ve Sosyal Hizmet Bakanlığı Dış İlişkiler ve Yurt Dışı İşçi Hizmetleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı hemşehrimiz Halit Çağdaş da eşlik etti.

Çorum’un prestij projelerinden olan Kentpark’ı gezen AK Parti İstanbul Eski Milletvekili Metin Külünk, “Kentpark, Çorum’un çehresini değiştiren bir park olmuş. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her şehre yapılmasını istediği Millet Bahçesini siz yapmışsınız zaten” dedi. Başkan Zeki Gül’den parkla ilgili bilgi alan Külünk, her şeyiyle çok güzel bir park olduğunu vurguladı ve böyle bir parkı hızlı bir şekilde bitirerek Çorum’a kazandırdığı için Belediye Başkanı Zeki Gül’e teşekkür etti.

Toplam alanı 213 bin metrekare olan Kentpark içerisinde 24 bin metrekare biyolojik arıtmalı gölet bulunduğunu belirten Başkan Gül, “Çorumlular Kentpark’ı çok sevdi. Havaların soğumasına rağmen hafta sonu burası çok kalabalık oluyor” dedi. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
30°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@