Kadın vekilden Serepral Palsi hastası Özkan’a tedavi sözü

Adalet ve Kalkınma Partisi Çorum Milletvekili, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu üyesi ve Parlementolararası Birlik Türk Grubu Üyesi Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Serepral Palsi hastası Özkan Akpınar’a Ankara’da tedavi ve ameliyat ettirme sözü verdi.

Güncel 08.02.2017, 00:32
909
Kadın vekilden Serepral Palsi hastası Özkan’a tedavi sözü

Çorum Milletvekili Kurt, İskilip’te Erenler Mahallesi’nde ikamet eden engelli Özkan Akpınar’ı ve ailesini ziyaret etti. Ziyaret sırasında Milletvekili Kurt’a İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma ve eşi, AK Parti İskilip İlçe Başkanı Mustafa Lek ve eşi, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve Erenler Mahallesi Muhtarı Murat Sak eşlik etti.

Serepral Palsi hastası olan 15 yaşındaki Özkan’ın annesinin acısına ortak olan Milletvekili Kurt, kendisinin de iki çocuk sahibi anne olduğunu ve bir evladın hastalığının anne için en ağır bir imtihan olduğunu dile getirdi.

Milletvekili Kurt, Özkan Akpınar’a sıkıntılarının azalması ve ağrılarının hafiflemesi için ambulansla evinden alınarak Ankara’da uygun görülen hastanede ameliyat ve tedavi ettirme sözü vererek evden ayrıldı.

Akpınar ailesi de kendileriyle yakından ilgilenen ve destek sözü veren Milletvekili Kurt ile beraberindeki yetkililere teşekkür ettiler.

(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
18°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@