İş kazasında yaralandılar

Çorum merkez ve ilçelerinde çok sayıda iş kazası yaşandı. Bir çok işçi yaralanarak hastanede tedavi altına alındı.

Güncel 08.05.2019, 21:30
268
İş kazasında yaralandılar

Organize Sanayi Bölgesi’nde 4 ayrı iş kazası yaşandı. OSB’deki bir işyerinde çalışan K.A (32) sağ elini ürün taşıma arabasına sıkıştırması sonucu B.A (43) isimli işçi paket ambalajı ısıttığı ve yanmakta olan naylonu söndürmek istemesi üzerine sol elinin yanması sonucu; K.B (36) dikiş makinasının makarasını değiştirdiği esnada iğnenin sol elinin işaret parmağına batması sonucu ve E.K (36) isimli işçi ise işyeri servisine binmeye çalıştığı esnada sağ elini servisin kapısına sıkıştırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralılar sevk edildikleri Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan tedavilerine müteakip taburcu edildi.

Dodurga Feruz Köyü’nde M.G (73) isimli kişi de evinin önünde spirai makinası ile çalıştığı esnada dikkatsizliği ve tedbirsizliği sonucu spiral makinasının ayak bileklerine değmesi nedeniyle yaralanarak Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Mimar Sinan Mahallesi’nde U.Ş isimli kişi elinden yaralanırken, Ankara Yolu Bulvarı üzerindeki bir işyerinde çalışan E.T isimli kişi ise parmaklarını pervaneye kaptırması sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandı. Sungurlu Yenihayat Mahallesi’nde M.A ise boya yaptığı sırada ayağının takılması ile yere düşerek yaralandı.

Yeniyol Mahallesi’nde E.D isimli işçi temizlik yaptığı sırada ayağının kayması neticesinde düşerek yaralanırken, Ulukavak Mahallesi’nde ise R.U isimli kişi mağazada yük taşıdığı sırada belinin tutulması sonucu yaralandı. Çepni Mahallesi’nde O.Ş isimli kişi ise çelik kaynağı yaptığı sırada yaklaşık 4 metre yüksekten düşmesi sonucu hayati tehlike arz eder şekilde yaralanarak Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
20°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@