“Gelişen ülkemizin önünü terörle kesmek istiyorlar”

Çorum’un önde gelen sanayi kuruluşlarından olan Yağmaksan Makina Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yağlı, gelişen ve büyüyen Türkiye'nin önünü kesmek ve ülkenin istikrarını bozmak için terör olaylarının kullanıldığını belirterek, en son Kayseri’de çarşı iznine çıkan askerlere yönelik yapılan hain saldırıyı kınadıklarını söyledi.

Güncel 19.12.2016, 23:19 20.12.2016, 00:14
567
“Gelişen ülkemizin önünü terörle kesmek istiyorlar”

Mustafa Yağlı konuya ilişkin yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Millî Seferberlik” çağrısına herkesin kulak vermesi gerektiğini belirterek, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Coni'ler Türkiye'yi yakinen takip ediyor ve Türkiye'nin ekonomik anlamda gelişip büyüdüğünü bizlerden çok daha iyi biliyorlar. Gelişen ve büyüyen Türkiye'nin önünü kesmek için, Türkiye'nin terör ile meşguliyetini arttırmak ve ülkemizin istikrarını bozmak istiyorlar.

Öyleyse bizler Türk milleti olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısına kulak verip milli seferberlik ruhuyla, birlik ve beraberlik içerisinde vatanın bölünmez bütünlüğünün korunması adına her türlü gayreti ve fedakârlığı göstermeliyiz.

Kayseri’de şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.”

(Recep SERBES)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
32°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@