“Er yâda geç terör bitecek”

İHLKAMU Derneği Başkanı Mehmet Bayrak, dini, dili, ırkı olmayan, tek amaçları insanlığa zarar vermek olan teröristler bu sefer de çarşı iznine çıkan askerlere saldırdığını belirterek, “Kayseri'de gerçekleşen hain terör saldırısında şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyoruz” dedi.

Güncel 18.12.2016, 19:46
541
“Er yâda geç terör bitecek”

Terör örgütlerinin amacının devletin halkın önündeki otoritesini zayıflatmak, korku, şiddet yöntemlerini kullanarak halkı baskı altına almak olduğunu kaydeden Bayrak, “Baskı altında olan toplumun gözünde devletin güvenilirliği giderek azalır. Ama yanılıyorlar. Türk halkını şiddetle, korkuyla baskı altına alamazsınız. Biz dualarında Peygamber efendimize komşu olmayı isteyen bir milletiz ve biz Peygamber efendimize komşu olmanın yollarından birinin de şehitlik olduğunu biliyoruz. Şunu bilsinler ki biz devletimize, milletimize, hükümetimize güveniyoruz hep destek çıktık çıkmaya devam edeceğiz, er yâda geç terör bitecek.

Allah, devletimizi, askerimizi, polisimizi ve milletimizi terör belasından korusun. Terör bu ülkeye hiç bir zaman diz çöktüremeyecektir.

Unutulmamalı ki, bu millet bin yıldır birçok badireyi atlatmıştır. Bu çapulcu sürüsünün de üstesinden gelecektir. Birlik ve bütünlüğümüzü bölmeye yönelik saldırıyı şiddetle ve nefretle kınıyoruz” ifadelerini kullandı.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@