Bahçeşehir Koleji Müdürlüğü’ne Hasan Hüseyin Hastaoğlu getirildi

Çorum Bahçeşehir Koleji Lise Müdürlüğü’ne Hasan Hüseyin Hastaoğlu getirildi. Bu yıl üçüncü yılını tamamlayan Çorum Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi’ne Milli Eğitim camiasına uzun yıllar hizmet etmiş, tecrübe ve deneyim sahibi Hasan Hüseyin Hastaoğlu atandı. Hastaoğlu, daha önce Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı değişik okullarda öğretmen ve yöneticilik görevi yapmış ve 34 yıl hizmet verdiği milli eğitim camiasından emekli olmuştu.

Güncel 07.05.2019, 23:52
815
Bahçeşehir Koleji Müdürlüğü’ne Hasan Hüseyin Hastaoğlu getirildi

Daha sonra 2016 yılında ilimizde eğitim ve öğretime başlayan Özel TED Koleji Anaokulu’nun kurucu ve müdürlük görevini üstlenen ve 2019 yılı Nisan ayı itibariyle buradaki görevinden ayrılan Hastaoğlu, 6 Mayıs 2019 Pazartesi günü itibari ile Çorum Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi Müdürlüğü’ne resmen başladı.

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Bahçeşehir Koleji Karadeniz Bölgesi Koordinatörü Savaş Boyar, Çorum Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevine başlayan Hasan Hüseyin Hastaoğlu’na yeni görevinde başarı dileklerini sundu. Birlikte çalışmaktan mutlu olacağını dile getirdi. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
31°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@