Alper Bilan: “Farklılıklarımızı zenginliğe dönüştürmek için yola çıktık”

Vakıf 19 Yönetim Kurulu Başkanı Alper Bilan, Mütevelli Heyet ve Yönetim Kurulu üyelerini açıklarken, birlik ve beraberliğe, bağımsızlığa, vatan ve millet sevgisine dayalı bir birliktelik ortaya koyduklarını, Çorum’a katkı sağlamanın temel hedefleri olduğunu söyledi.

Güncel 27.09.2016, 00:17 27.09.2016, 00:19
889
Alper Bilan: “Farklılıklarımızı zenginliğe dönüştürmek için yola çıktık”

Ankara’da uzun süredir kuruluş çalışmaları devam eden Vakıf 19’un Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu geçtiğimiz günlerde açıklandı.
Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Alper Bilan, ülkenin gündemi nedeniyle çalışmaların bir süre ertelendiğini belirterek, Mütevelli Heyet’in 19, Yönetim Kurulu’nun ise 10 kişiden oluştuğunu söyledi.
Vakıf 19’un birlik ve beraberliğe, bağımsızlığa, memleket sevgisine, sevgi, kardeşlik ve hayırseverliğe değer verdiğini belirten Bilan, Çorum’u, Çorum kültürünü tanıtmayı, insanlara fayda üretmeyi amaçladıklarını, Vakıf Mütevelli Heyeti’nin de bu ilkeleri yansıttığını vurgulayarak, “Hedefimiz; Çorum’u bir marka şehir yapmak, ulusal ve uluslararası alanlarda memleketimizi en iyi şekilde temsil etmektir” dedi.
Alper Bilan, hemşehrilerine, “Desteğinizi esirgemeyin, verdiğiniz en küçük katkı bile bizleri bu yolda yüreklendirecektir” çağrısında bulundu.
(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@